Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

la biri bana anlatsın, şimdi de edicez ama her karttan max 2 tane var diyor bende acaba max 2 mi alabiliyorum ya bana kutudan 1 tane daha çıkmışsa nerden bilcem hangi karttan kaç tane var bende belki 3 var?
of anlatamadım.

çok dandik kartlarım var önce nabayım bütün classları 10'a mı getireyim?

yok mu şunu yapın bunu yapın diyen başlangıçlar için.
hep diodum şu tablete gelsin öyle sarıcam diye de arada canım sıkılıo.
Sosyal ağlarda paylaş

Önce bütün sınıfları lvl10 yap hepsini biraz öğren, asıl önemlisi hepsinin basic kartları açılsın. Günlük questleri hiç kaçırmadan yap güzel para geliyor.

Elinde kaç kart olduğuna deste yapma ekranında kartların altından bakabiliyorsun, x2 diye yazar bi kısmında. Onlardan 2 tane koyabilirsin eline.
Sosyal ağlarda paylaş

BU NE YA BU NE

1 fiery war axe
1 arathi weaponsmith
2 arcanite reaper

bunlar var diye sevinçliyim. fena diil warrior deck'im diye düşünürken, daha ilk oyundan adamın biri geldi:

3 fiery war axe, 2 arcanite reaper 4 arathi weaponsmith açtı..... yanında sunwalkerlar falan havalarda uçuşuyor. bi de bende 2 ooze var, 2 kere silahını kırdım, yetmedi yine de.... böyle saçma bi deckle karşılaşmamıştım galiba daha önce.
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

abi bana bi mage destesi yapsanıza hiç bilmiyorum cidden köylü gibi indirdim oynuyorum,napmalı neleri koymalı 30 tane falan koyuluyo galibada ben hala default giriyorum asdsasd

al panpa burdan bak http://www.hearthhead.com/decks?filter=cl=8;set-2-min=30
ben mal gibi kafama göre yapıyorum da şurda baya işe yarayanlar vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...