Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Pack 100 gold, arenada 3 galibiyet alsan 1 pack + ortalama 50 gold falan veriyor, arena çok daha iyi.

Bide biraz tecrübe işi arena. İlk başta deck oluştururken şu google docs u kullan tabi, abart tek tek bütün kartları tara birbirlerine karşı durumlarına bak ona göre deste oluştur. 2 3 denemeden sonra hangi kartlar value efficient, hangileri çöp öğreniyorsun zaten.

Arenaya girip kaybetmekten korkma özet olarak, öyle öyle öğreneceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi arenada 4. winde kompanse ediyorsunuz, 6. winden itibaren extra bir tane golden kart gelme olasılığı doğuyor hede hödö. O yüzden her türlü daha avantajlı.

Ama işte o kadar rngfest ki. Önceki gün 9-3 bitiriyorsunuz sonra 2 kere üstüste 0-3 çekiyorsunuz falan. Bugün yine arenaya girdim bir tane s*kko epic geldi sadece, ilk oynadığım adamda 2 tane legendary birden vardı falan.

Hani o yüzden 3 winden aşağı bitirdiğiniz arenalar direk o goldu çöpe atmak gibi birşey bir anlamda da :p
Sosyal ağlarda paylaş

arenaya girdim saçma bi lock deck malesef, 60 gold + pack geldi packten 2 rare 1 epic çıktı meheh.

ama hiçbiri işime yaramıyor.

olm ben çok seçicimiyim salak mıyım anlamadım lan nasılsa shaman oynamam diyip herşeyi de ediyorum bir sonraki gün shaman oynayasım geliyor.

de'a hayır bundan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şeye gıcık oluyorum.

Warrior seçiyorum mesela, 5-6 kere cruel taskmaster geliyor charge+2attack kartı geliyor, ama doğru düzgün minion gelmiyor paso spell veya weapon geliyor.

Shaman seçiyorum windfury kartları gelmiyor. Mage seçiyorum enrage kartları bir türlü çıkmıyor falan.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/84/Emmanuel_Emenike_2011.jpg/210px-Emmanuel_Emenike_2011.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

wipedan sonra kolay rank kasmak için beklemişlerdir belki. ben öyle yapıyorum :D

valla onun ıcın bıraz daha beklemek gerek bence böyle 15ine dogru. bende aynı amaçla girdim ama şu an bildiğin şampiyonlar ligi..

NA öyle değil ama orda ilerlemek daha kolay..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...