Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

PrudenT said:

bana daha beklersin gibi geliyor. belki bu hafta 700~ gelir

evet yeterli momentum yok ama aşağı gidiyoruz o kadar sert çıkmadı ki sert düşsün. arada bir nefes aldırdılar, daha sert düşürecekler bence. whaleler aşağı ittiriyor gibi geldi bana. birde çinliler 31 ocak'a kadar daha zorlaşmadan paralarını çekiyorlar işte. fazla hareket yok ama bu kanaldan çıkıyoruz gibi. resistance çatladı, aşağı doğru patlayacak. yukarı patlama gibi bir olasılık yok gibi birşey bence hani 1-2 gün bu seviyelerde gezinirse anca öyle.

690-700 olursa bence sağlam bir bounce görebiliriz. 50-60$'lık
Sosyal ağlarda paylaş

kardes sen yazdıklarını okuyor musun
yoksa post mu kasıyorsun bu topicte sürekli
bakıyorum feci çakılıyor diyorsun 10 dolar düşmüş
bakıyorum kaptırdı gidiyor diyorsun aynı duruyor falan
check eden de yok
boşuna burda kasma
yeni gelenlere hosgeldin falan yaz
Sosyal ağlarda paylaş

abi check edilsin edilmesin ben fikrimi paylaşıyorum. eskisi gibi günde %20-30 profit bekliyorsan çok beklersin geçti o günler.

çinde dump haberini attığımda btc 832$'dı. haberden sonra 24 saatte 50$ daha düşmüş daha ne lol.

990'dan düştüğünde 950'de 1k btc wall, mtgoxta da 1k wall var daha burdan yukarı çıkmaz, satın beyler dedim. o wallar feyk, çok reröre diye laf yedim ertesi gün 720$'a geldi. 730'dan da aşağı düşmez dedim 730'dan girdim mis gibi. ben fikrimi paylaşıyorum

geçen hafta btc-e pump-dump saçmalarken, çin satmıyor hatta bullflag verdi şimdi dedim 820'den 890'a fırladı

şimdi de daha düşecek diyorum. depositi yeniden kapattıları için çin kafasında bitirdi btc'i çünkü. şimdilik yavaş düşüyor zaten yavaş yükseldi yapıcak birşey yok. ama panik başlaması yakın. 690-720'e gelmeden girilmez, küçük bouncelarda scalp yapılır o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

abi her yer duruyor btc-e çıldırdı şuanda 839 oha. whale 1k btc aldı. ltc 24.5'a zıpladı. 100'er 100'er alsa ya bu nasıl salaklık. burdan inerse efsane whale fail olur. diğer hiç bir exchange'de tepki yok şuan

çinde tepki yok. mtgox, bitstamp düşüyor şuanda ahahah. bu ne lan
Sosyal ağlarda paylaş

btc-e ne kadar rezil lan. 1.8m'lik btc/ltc/ppc/nmc alınıyor. diğer exchangelerde oynamayı geçtim düşüyor dsdsf. pump huobi, mtgoxta olsa şimdi uçuyordu her yer.

salak whale tüm planlarımı alt üst etti. yukarı patlar belki diye bota 820'e gelince al demiştim bana patlıyordu nerdeyse ikinci çıkışta sattım direk ehehe. zaten bot kullananlar yüzünden böyle uçtu bir anda buy order trigger etti hepsi dsdsf
Sosyal ağlarda paylaş

dedikodu ama çinden önümüzdeki günlerde iyi bir haber gelebilir. huobi'de btc patlarken bir whale 20m $'lık btc almış. dün btc-e'deki spike da bu yüzden olabilir. insider bilgi alan yardırıyor. 31 aralıkta kıyamet senaryoları üretiyorlar ama büyük ihtimal birşey olmayacak bence

çin düşürmüyor bu arada kesin 1-2 pump daha olur bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...