Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IPY3 - UoForever-VeteranUo

Wolas

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

Pasha said:

abi valla elimde avalon dosyaları olsa verirdim, sildim gitti salak gibi. on numara aos serverdı.

wou dosyaları var sağda solda heralde. bizden biri açsa girsek oynasak paşa paşa. edit medit de olsun abi zaten nerde oynasak olacak yani :)

ben avalonda oynamıştım

avaturk mallık yaptı işte :) baya uzun süre seerlik ve adminlik yapmıştım orda.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

biz eskiden staffa söverdik nasıl hacklenirsiniz diye,şimdi şifreleri veren ownera yalakalık var, olm adamı sorgulasanıza önce madem çalındı kapat serverı kimse hacklenmesin diye, niye şifreleri forumundan dağıtıyorsun diye :D

sunucuda para bug'ı çıkıyor oynuyorlar
adminin edit yaptıgı çıkıyor oynuyorlar
admin'in hesabı hackleniyor onuyorlar

somon database'deki açığı ortaya çıkarıyor küfrediyorlar sdf
Sosyal ağlarda paylaş

olm forumlarında o ağlayan bi eleman var hoodumu ne gitmiş onuda taa nuhnebi zamanında hacklemişler onun haricinde bir kişinin accountunun bir kılına zarar gelmedi ne ağladı bebeler ahahah para bugımı editmi artık bılmıyorum 25 tane account buldum orda bu herifler bunları bile bile bu serverda oynuyolar anasını satıyım heriflerin önüne koz verdi bebe ownerları bunalrda boyna sövüyolar. o kadar zor tutuyorum ki kendimi forumlarına üye olup yavhehe.gif koymamak için ahah. kol gibi açık var gidin onu kapatın aglamayın lan kimsenin kryssine katanasına kimse dokanmadı asdufh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...