Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

neden moba'ları sevmiyorum?

keneagan

Öne çıkan mesajlar

O değilde rts piyasasını sildi resmen. Competitive rts oyunu kalmadı. Bir tek starcraft2 var. Oda sürünüyor oynayan takip eden kitlenin sayısı inanılmaz azaldı. Destek veren sponsorlarda aynı şekilde git gide elini çekiyor.

Onun dışında ben bir rts oyununda kazanmanın verdiği hazzı ve ego tatminini hiç bir mobadan alamadım. Bunun sebebini mobaların görece kolay olmasına bağlıyorum. Umarım en kısa zamanda silinir giderde old school rts'ler geri gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

ben moba ların cektigi ve hitap ettigi community i seviyeyi bazen cok dusurdukleri icin hic sevmiyorum. yoksa oyunların bir suçu yok. competitive takım oyunu konsepti bir nevi spor macları gibi. centilmenlik olmadı mı olmuyor.

ben kufur etmeye giriyorum dotaya
oncelik bizim takimda ama karsida all dan birseyler yazan bi mal varsa ona da sulanirim

centilmenlik baslarsa dota biter cok bayik olur
Sosyal ağlarda paylaş

smartgun said:

O değilde rts piyasasını sildi resmen. Competitive rts oyunu kalmadı. Bir tek starcraft2 var. Oda sürünüyor oynayan takip eden kitlenin sayısı inanılmaz azaldı. Destek veren sponsorlarda aynı şekilde git gide elini çekiyor.

Onun dışında ben bir rts oyununda kazanmanın verdiği hazzı ve ego tatminini hiç bir mobadan alamadım. Bunun sebebini mobaların görece kolay olmasına bağlıyorum. Umarım en kısa zamanda silinir giderde old school rts'ler geri gelir.

iyide competative rts ne vardı ki zaten
şu oyun piyasasında pro seviyede son 20 senede zaten epi topu 3 5 oyun var

onnarda aok sc sc2 ve wc3
ufak tefek insannarın oynadıgı bi kaç oyun var ama bunnarın populerliğine yaklasamıyolar bile

sc2 sc ve wc3 un yavrusu zaten
aok angut gibi gidip o aom yada aoe 3 denen rezaletleri cıkmasa belki competetive kalırdıda ole sıctılar ki serinin içine belli değil

fps olarak bile
cs quake ve eh az bucuk ut dısında oyun olmadı ki ciddi anlamda turnuvalı felan
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

iyide competative rts ne vardı ki zaten
şu oyun piyasasında pro seviyede son 20 senede zaten epi topu 3 5 oyun var

onnarda aok sc sc2 ve wc3
ufak tefek insannarın oynadıgı bi kaç oyun var ama bunnarın populerliğine yaklasamıyolar bile

sc2 sc ve wc3 un yavrusu zaten
aok angut gibi gidip o aom yada aoe 3 denen rezaletleri cıkmasa belki competetive kalırdıda ole sıctılar ki serinin içine belli değil

fps olarak bile
cs quake ve eh az bucuk ut dısında oyun olmadı ki ciddi anlamda turnuvalı felan

bir bakıma haklı olabilirsin. Ama arada competitive oyunlar oluyordu örneğin dawn of war uzun süre wcg'lerde filan yer aldı. Competitive olmasa zevk veren rts'ler ara ara çıkıyordu bfme1-2,company of heroes, alexander filminin bile rts'i yapılıyordu o derece. Şimdi piyasada rts yok en büyük sebebide mobalar diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...