Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evin .........koydulaaaaaar

GONDARCENGIZ

Öne çıkan mesajlar

terfi yükleniyo
Liebe said:

Silphatos said:

Lan ayi seyi ben yazicaktim, bugun ise mi gidilir lan. Ozel sektorde memur gibi calismayi cok seviom, dun dr yarim gundu ahahahaha

kıyamam yarım gün çalıştın diye mi seviniyosun :D 2 gündür yatış :D

hafta sonu çalışıyo musun ich liebe, çalışıyorsan editle postu
Sosyal ağlarda paylaş

zorlucenterin oraya giderken o virajlardan birinde alamamış virajı, kaldırıma çarpıp 3-4 takla atıp refuja uçmuş çocuk 94lü daha birde alkollü sabahın 5.30'nda yapmış kazayı yoğun bakımda suanda liv hospitalda kardeşim gibi sevdigim birisiydi bekliyoruz yoğun bakımdan çıkmasını anasını satayım böle işin ya.

emniyet kemeri takılı olmasa yaşama ihtimali yokmuş kemer oldugu halde bile ciğerlerine kadar hasar var suanda umarım iyileşir toparlar kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Tanıdık falan diye bi pas geçiyoruz ama , çok şükür alkolu alıp alıp 94lü çocuğun biri araba kullanıcam diye kimseyi öldürmemiş , en azından olan kendine olmuş , o da iyi haber.

edit: öldürmemiş derken arabayla başkasına da çarpabilirdi araba olsun yaya olsun , silahı çıkartıp vurmamış anlamında değil .
Sosyal ağlarda paylaş

94lü adam eğer 1 ocak doğumlu değilse 19 yaşında , 18 yaşının ilk günü ehliyet aldığını varsaymazsak , kim bilir belki 1-2 senedir araba kullanan biri. Almış alkolü almış alkolü , sonra araba kullanmış. Yanlış bişi yapmamış diyemez kimse , yaptığı hareket son derece yanlış ve iğrenç bir hareket. He geçmiş olsun tabii ama işin iyi yönü başkasının canına zarar vermeden olanın kendine olması.
Sosyal ağlarda paylaş

23 yaşındayım ehliyetim yok araba kullanmayı da sevmiyorum o açıdan örnek benden yürümez.

He yılbaşı akşamı babamda alkol aldı arabaya binicem dedi babamı silkeledim aldım anahtarı elinden yürü taksiye diye bağırdım, yani babam olsa tanımam. Kusura bakma da tanıdığım hiç kimse de alkollü araba kazasında bulunmadı. Söylediğim laf gayet mantık çerçevesi içerisinde . 'Geçmiş olsun ama allahtan içip içip birine vurmamış' bunun nesini anlamadın bilmiyorum , he bu arada '19 yaşında içip hiç mi araba kullanmadın' çok mantıklıymış aferin .
Sosyal ağlarda paylaş

abi genctir yapar degil ben sirf bu durumlar olmasin diye ehliyet almiyorum kendime
40 yilin basi araba surmek istersemde pedere bos bi yere gotur de araba suruyim diyorum
ha napiyosun derseniz bisiklet/tren/otobus/taksi
saatine gore degisir

ama hakkaten 19 yasinda(benle yasit). alkollu araba kullanmasi hic hos bi durum degil
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat sağ ol kardeş kimse düşünememişti alkollü araba kullanmanın kötü olduğunu ve yanlış sonuçlara yol aça bileceğini.

Herkes yanlış kararlar alır bu çocukta alkollü kullanarak yanlış yapmış kendide biliyordur yanlışını şu an bunu tartışmak yersiz, sen kendi çevrene alkollü araç kullanmamaları konusunda uyarıda bulun çok doğru bir hareket yaparsın ancak şimdi acil şifalar dileyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...