Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatınızı bir yıl dondurabilseniz!!!???

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Size ömrünüzde sadece bir kere kullanmak üzere, hayatınızın bir yılını dondurma hakkı verilse ne olurdu? Kullanır mıydınız? Hangi şartlar altında kullanırdınız?

Ben kendi fikirlerimi yazarak tartışmayı başlatayım.

Bence, hiç bir insan bu hakkı kullanma fırsatı bulamazdı. Sonuçta bu hak, çok kötü geçebileceği tahmin edilen bir yıl için saklanırdı. "Ya daha kötüsü gelirse?" düşüncesi, insanların bu hakkı kullanmasını engellerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:
Bence, hiç bir insan bu hakkı kullanma fırsatı bulamazdı. Sonuçta bu hak, çok kötü geçebileceği tahmin edilen bir yıl için saklanırdı. "Ya daha kötüsü gelirse?" düşüncesi, insanların bu hakkı kullanmasını engellerdi.

Oha ne kadar iyi düşünmüşsün. Hayran kaldım (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Hangi yılın daha kötü geçeceği garantisi yok ki , nolur nolmaz direk kullanırdım ben.

Bu arada donunca noluyo direk fast forward gibi mi yoksa komple yok muyum? Fast forward gibiyse ben 65 yaşına kadar fastforwardlamak istiyorum.

Ben de direkt kullanırdım herhalde. Geçen her yıl bi öncekini aratıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Click diye film vardı adam sandlerın , orada sürekli bi fast forward durumu oluyodu. O lazım bana.

Biri derhal beni emekliliğime fastforwardlasın , hatta böyle ölmeden önce ki son 2-3 seneyi sadece istiyorum, 2-3 sene dediğin baya uzun süre yeter bana sırf o boş boş dolanma havalarını istiyorum , oturup mal mal dizilere bön bön bakarak ölmek istiyorum. Huzur tam budur ya.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Exodous said:

Oha ne kadar iyi düşünmüşsün. Hayran kaldım (tu)

benim de kalp atışlarım hızlandı biraz
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Size ömrünüzde sadece bir kere kullanmak üzere, hayatınızın bir yılını dondurma hakkı verilse ne olurdu? Kullanır mıydınız? Hangi şartlar altında kullanırdınız?

Ben kendi fikirlerimi yazarak tartışmayı başlatayım.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...