Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Chris_Metcalf said:

Abi ben de çok ilginç bi olay var Mage shopta takılıyorum scroll yapıp satıyorum bankaya gidiyorum. Mage Shoplardan çıktıgım anda Client gidiyo. Britte Vesperda falan heryerde oluyor şaka gibi.

o bana da olduydu
vendorlarla haşır neşir olduktan sonra bye demen gerekiyomuş
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben @Fransuxa'a anlattım aklımdakini olabilirliği yüksek zaten 100 kişiden fazlasınıda kaldırmaz harita ufacık çünkü maksat bizim gibi derdi tasası başka şeyler olan insanların kafa dağıtıp eğlenmek maksatlı girdiği biryer olması. desteklerinizi esirgemeyin abilerim ablalarım allahrızasdhaksgasd
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Lupin said:

valla ben @Fransuxa'a anlattım aklımdakini olabilirliği yüksek zaten 100 kişiden fazlasınıda kaldırmaz harita ufacık çünkü maksat bizim gibi derdi tasası başka şeyler olan insanların kafa dağıtıp eğlenmek maksatlı girdiği biryer olması. desteklerinizi esirgemeyin abilerim ablalarım allahrızasdhaksgasd

ya şöle güzel sakin bişi olcaksa,
mesela ne bilim fantazi işler yapabilceksek
destek atarım, az da olsa para
geri kalan koding desteği falan
kendimce yaparım bişiler
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Lupin said:

kardeş sen aç gelelim.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle sağlam işsizlik olacak. oturup custom map yapacaksın. senaryo hazırlayacaksın atıyorum lotr moria sahnesi gibi. dm gibi birisi oynatacak bi yandan, yeri geldimi player oynayacak hatta yardım bi kaç kişide yan karakter oynayabilir fln. uo üzerinden masaüstü oynar gibi.. çok zevkli olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...