Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Uzun zamandır oynamıyorum ancak manasını bitirip kesmek gerekiyor energy field çekip arkadan blade spirit spamlayın onları dispel ede ede manası bitecek ondan sonra bir demon summon edin birinci demonu keser ama ikincide yatar, tek başına kesmesi uzun sürer ancak 2 - 3 kişi gidilirse maksimum 10 dakika da kesersiniz, en azından eskiden böyleydi bu olay.
Sosyal ağlarda paylaş

cihant said:

Akşama fencer warlock kasmaya başlıyorum. Büyük ihtimalle skill cap 100 poison, fence, tactic, anatomy, resist 80 heal mage 40 da medit olacak. Bunlardan en zor artanları hangileri? Onları 50 açayım

öyle yapma derim skilleri ama yapacaksan da sanıyorum resist zor kasılıo. anatomy heal birlikte gelio. magery medit birlikte gelio, fenc ve tactic birlikte gelio
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

cihant said:

Akşama fencer warlock kasmaya başlıyorum. Büyük ihtimalle skill cap 100 poison, fence, tactic, anatomy, resist 80 heal mage 40 da medit olacak. Bunlardan en zor artanları hangileri? Onları 50 açayım

öyle yapma derim skilleri ama yapacaksan da sanıyorum resist zor kasılıo. anatomy heal birlikte gelio. magery medit birlikte gelio, fenc ve tactic birlikte gelio

50 resist 50 poison aç zor artma diye bişi yokta poide makro biraz yalan resisttede healer bulmadan yalan ondan dedim
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

cihant said:

Nasıl yapmalı skill capi? Necromancy fln diyorlardı yeni sistemde gelen ama o da warlocka yaramaz gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...