Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tasarım lazım

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar. Benim Taksim deki mevcut cafem için kapıya bir tasarım lazım. Dükkan açık mı değil mi belli olmuyor diye çok laf yedik, kapı 2 buçuk metreye 1 metre boylarında tahtadan olduğu içinde sıkıntı olabiliyor. Kapının üstünü dış mekan için yapıştırılan kağıtlara çıktı alıp full kaplamayı düşünüyorum ama tasarım işinde beceremiyorum. Yardım edecek, bu işi yapabilecek bir arkadaş var mıdır acaba ?

Edit dükkan bu

https://www.facebook.com/cakatunel
Sosyal ağlarda paylaş

cok yardim edesim var keske ayni sehirde olsaydik
kapiyi komple degistirme sansin varsa soyle bisey yaptir(kısaca camlı ahşap)
diger türlü cok ucuz ve derme çatma bisey olur

bunun tek kanatlısı gibi.

acik gorunmesini saglamak icin kışın problemin var sanirim
kapı önündeki tebesir tahtasini saksıdaki mazı bitkisiyle destekleyebilirsin
bu kadar abartı olmasına gerek yok saksının az ufagı ve ciceksizi

kapı önüne duvara monte abajur takabilirsin bahce tipi

sandalyeler , mutfak kısmı, duvarlar, masalara da bi el atmak lazım bence ama tabi hepsi masraf. yavas yavas yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler Fistan.

Evet kış olunca açık olduğu belli olmama gibi bir problem yaşıyorum şu anda. Sinirlerimi bozdu onu düzeltmek için uğraşıyorum şu anda bakalım. Kafama göre tadilat yapamıyorum dükkanda tarihi eser olduğu için o yüzden daha basit çözümler arıyorum kapı değiştirmek yerine filan şu lamba güzelmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Menü fotoğrafları veya başka bir çizim şeklinde hani bizim dükkanın cafe olduğu anlaşılmıyor içi çok güzelde dışarıdan içerisi gözükmüyor camlardan filan. İnsanların şikayeti bu yönde. Etrafıda yıkamıyorum tarihi eser kendisi o yüzden kapıya yoğunlaştım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...