Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Selamisahin said:

Hiç quest atlamadan gidiyorum. Arak'a geldim lvl98.

Yalnız şu Arakkoalar ve Goblinleri hiç sevmiyorum, bunların questleri atlayayım diyorum, direkt Nagrand'a varayım. Var mı önemli, hikaye'nin gidişatını etkileyen quest falan?

Nagranda geç bence bende senin gibiydim nagranddan item falan alırsın 100 olunca 610'a yakın bir ilvlın olur en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Arakkoadaki goblin questlerini atlamayın bu arada, hem salvage yard o chainden açılıyor, hem de beleş follower var bi tane.

Zone ve hikaye olarak Nagrand = Frostfire > arakkoa > talador > gorgrond. Talador çok meh, daha çok ally focused heralde orası. Ama ihtimal allylar da nagrandda aynısını hissediyorlar. Gorgrondsa özellikle güneyindeki yapay vine duvarlarıyla falan tam bi keyifsizlik abidesiydi, kuzey yine idare ediyor biraz. Arakkoanın da hikayesi çok ilginç geldi, yoksa duskwood tipi ağaçlıklı haritalara kamerayı olumsuz etkilediği için prensip olarak karşıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

lunatari said:

inscription kasanlar yardımcı olabilir mi? war paintsten başka birşey yapamıyorum. nasıl hızlı kasabilirim?

Hizli kasma gibi bir sansin yok malesef. Secrets of Draenor Inscription yapicaksin, Daily CD, bununla Garrisondaki vendordan Shadowtome alacaksin. Sonra Shadowtome basacaksin iste. Uzun suruyor biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

şunun 7. sini sattım sanırım.

http://www.wowhead.com/item=112306#creates

fiyatlar illa düşer ama dps trinketi bu. tank olan yine çöp her zamanki gibi. diğerleri fena değil ama.

bu arada bu trinketler de craft item sayılıyor ve 3 seviyesi var.

sen o kadar craft sistemi kur. sadece 3 item giymelerine izin ver insanların. abv blizzard.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...