Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

oktayca said:

Lectre said:

oktayca said:

kardeş senin o bir haftalara para ödüyor bu insanlar yalnız ufak bir ayrıntı ama böylede birşey var. birde nerden belli bir haftaya düzeleceği ya düzelmezse? türkmaul dayım sıra mıra yok bariz lag spike ne ararsan var garisondan çıkamıyoruz bütün dunemaul garisonda şu anda :) sürekli şöyle bir hata geliyor haritada "transfer aborted:instance not found"

türk olduğunuz için büyükbaş muamelesi görüyorsunuzdur asdas

blizzard refund eder 2-3 gün merak etmeyin.

bu arada forum genelinde gözüme çarpıyor, cümlelerinizi "amk" ile tamamlamazsanız seviniriz baya, herkes sizin kadar seviyesiz değil.

dostum bu amk konusunda haklısında ben yazmadımki neden beni alıntılıyorsun anlamadım?

editleyip üstteki posta itafen yazdım spamlemeyeyim diye sakin ol şampiyon :)
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Abi sorun şu, daha 1 ay önceden konuşuyorduk burada çıkınca oynanmayacak vs. diye. Ha bu kadar yüklü patlama beklenmiyordu, gereğinden fazla yüklenme vs. olsun ama olacağı belliydi.

Yok efendim para verdik oynayamıyoruz. Vermeseydin abi bu kadar bariz sorun yaşanacağını bildiğiniz halde... Bunları göze alıp aldıysanız da söylenecek bir şey yok.

Şu temcit pilavını servis edenlerin gözden kaçırdığı nokta her xpacte günlerce sıra vs. sorunu olup ilk anlarda lagın coştuğu, ama en geç 1 gün içinde çoğu sıkıntının bittiği. İlk defa xrealmin aktif olduğu ve deli gibi phasingli bi launch yaptılar, stress test etmedikleri yeni özellikler ve hazırlıksız yakalandıkları ddos yüzünden bu kadar seri patladı.

Yoksa wotlk cata panda launchların hiç biri bu kadar sorunlu değildi, cata launchu büyük ihtimal çok daha kalabalıktı hatta. 2 başlancıç bölgesi olmasına rağmen yığılmadan bırak mob görmeyi cesetleri bile göremiyorduk. Ama ne phasingli ne de düz bölgelerde gram lag yoktu.

Ortada bariz bi teknik yetersizlik var, biz de xpacin tadını almışken oynamaya devam etmek istiyoruz. Bu nedenle bu topikte ve diğer topiklerde ağlamaya devam edeceğiz. Beğenmeyenler gidebilir.

zzzzZZZZAAAAAAAAAAAA
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

mulgear6 said:

gökalp git başka yeri trollle
aglama duvarı burası

Ne trollemesi malmısın
Gidin ağlama duvarı diye topic açınağlayın lan orda. Sürekli biz para verdik blizzard net sıçtı postunuzu görmek zorundamıyım ben. 12.99u bölün 3 güne ben gmndereyim paranızıda susun bari

bitcoin olarak gönderiyo musun fanboi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...