Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baal'ın Cep Telefonu Aksesuarları Dükkanı

BaaL

Öne çıkan mesajlar

Şimdi Dworgian için, iphone 4 için slim sormuştu.
slim parası ödedim toptancı güzellik yapıp (slim kalmadı sanırım elinde) tough armor göndermiş. bunlar slim armordan bir nesil sonra çıkanlar, çok daha şık duruyorlar. ayrıca gayet de darbeyi emeceğini eline alınca anlıyorsun, kesimler güzel, telefona oturuyor, tuşlar falan hiç sorunsuz kullanılıyor.
akşama ilanları hazır olacak.

3 renk çeşiti var,
Fiyat : 39tl (ücretsiz ekran koruma filmi ve ücretsiz kargo)

res1

res2

res3

Sosyal ağlarda paylaş

Kharon için iphone 5 sector 5 Gunmetal

resim 1

resim2

resim3

resim4

resimleri iphone'la ışıksız odada çektim pek şık durmadılar ama ne alacağınızı daha net görmüş oldunuz :>

Dükkana ekliyorum ürünleri tek tek :

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Ekbil_Cep_Telefonu_Aksesuarlari/
Sosyal ağlarda paylaş

vaako51 said:

ahaha ezdi adam direk, araştır abi belki benim gibi satın alan bikaç kişi bulunur :D

ne ezmesi yahu, müşteri ne derse haklıdır :d
"bilmiyorum o telefonu hiç" demiştim, benim cahilliğim.
araştıracağım tabi ki, güzel kılıflar bulabilirsem haber ederim. buradan

ilanların hepsi Gittigidiyor'da aktif durumdadır.
Sosyal ağlarda paylaş

CuteButPsycho said:

Ben şimdi iphone için siparişimi verdim gitti gidiyordan. Note 3 için gelecek kılıflar varsa onlara da bakabilirim. bide note 3 araç tutucu getirebiliyosan oda olabilir.

ürünü pazartesi sabahtan veriyorum kargoya.

s4 için güzel kılıflar var şuan eclipse, slim armor (metal slate, beyaz, siyah), armor view (siyah, beyaz), neo hybrid (siyah, beyaz, pembe) yarın akşama kadar atmış olurum ilanlarını renk opsiyonlarıyla.

lumia, s3, note 3, note 2, lg g2, htc one kılıfları,
cep telefonları için wireless kulaklıklar,
bluetooth hoparlör, vibration hoparlör
ocak 5-10 arası elimizde olacak.

Theridone said:

Abi Facebook sayfasini begenelim, aramizdan biri yeni bir ise girismis, destek verelim :)

Hayirli isler

eyvallah :> kar marjlarını daimi olarak GG'de en düşük satan olarak tutmayı planlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

Mithat said:

Dropshipping işine falan mı girdin yoksa elinde hazır var mı bunlardan?

elimde hazır var bunlar, alındığı aynı gün kargoya veriyorum.

İyi de abi niye böyle bir işe kalkıştın ki sen? Bunlar 100€ falan olmayan şeyler hep ucuzlar , zaten DHL dediğin marka 1 iş gününde türkiyeden amerikaya gönderiyor bu tarz ürünleri , adamlar koskoca desktop bilgisayarları 3 güne kalmaz göndeririz diyolar. Ve fiyatı da gayet uygun 20-30 liraya falan geliyor. Dropshipping ile riskini minimuma indirebilirdin , fiyatlar biraz daha artardı , satın alan sayısı biraz azalırdı ama başlangıç için risk sıfıra inerdi.

He ben zaten çalışıyodum bu işlerin içindeydim ekonomik olarakta birikmiş vardı sadece yeni yeni patiye açıldım yoksa zaten yapıyodum bu işi diyosan o zaman bayaaa başka tabii konu , ben ilk defa yapıyosan diye diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

o mevzular karışık biraz bende, dropshipping mantıklı ama benim ticaret anlayışıma uyuşmuyor. ürünü görmeli, denemeli sattığım ürüne güvenip yalan söylemeden satmam lazım benim :> kaldı ki DHL de olsa bu ülkeye hiç bir şekilde bir ürünün ben 8 günden önce geldiğini görmedim (50'den fazla yurtdışından kargom geldi, 20 tane iphone aldım sattım yurt dışından) . dropshipping ile maliyet 2 katına çıkıyor, benim amacım ucuz satmak. hem de kargo süresi 20 günleri bulabiliyor, benim amacım aynı gün kargo, 1 günde teslimat (kargo firması sıçmazsa)

Samsung s4 kılıfları listelenmiştir :

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Ek-bil/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...