Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baal'ın Cep Telefonu Aksesuarları Dükkanı

BaaL

Öne çıkan mesajlar

black, gun metal, silver renk opsiyonları var onun,
siyahı malesef yok bende ama onun yerine mavisi var :>

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-5-5s-sector-5-case-kilif-kapak-koruma-99425958

Xperia Z ve lumia için tekrar tekrar her gün bakıyorum ama (10 kere baktım en az, sallamıyorum) gerçekten "bu güzelmiş" diyecek bir case ben bulamadım =/ eğer sizin beğendiğiniz "bu olsa alırdım" dediğiniz varsa direkt olarak ondan da getirebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu baltalamak degil ama şunuda belirteyim.

Elementcase blackops kapak kullanıyorum orjinal 650 tl ye aldım. Aynı kapağı 250 tl ye replikasını arkadaşım aldı.

Görünüş olarak ve malzeme kalitesi olarak hiç bir fark yoktu. Ama benim telefonum full çekerken ve 3g fullken arkadaşınki tek çekiyordu ve 3g gidip geliyordu. Kapağı kullanamadı o yuzden.

Elementcase nin replikalarında çekmeme problemi var alacaklara şimdiden duyurayım sonra pişman oluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sector 5 in baglanti yerleri plastik oldugu icin ve icerisinde temas olmadigi icin oyle bir problem yok. Ben baal dan aldim, yaklasik 1-2 haftadir kullaniyorum diagnostic mode daki olcumlerime gore hic bir fark yok kilifin takili olmasinin sinyal seviyesine.

orjinal element case vector kullanirken lanet ediyordum o ayri.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

Sector 5 in baglanti yerleri plastik oldugu icin ve icerisinde temas olmadigi icin oyle bir problem yok. Ben baal dan aldim, yaklasik 1-2 haftadir kullaniyorum diagnostic mode daki olcumlerime gore hic bir fark yok kilifin takili olmasinin sinyal seviyesine.

blackops modelinin arka bölümü baya kalın ve ağır bir malzeme. replikanın ise daha ağır.

telefonun tamamen arka tarafını kapatıyor. çekim gücüne engel olan o sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Rica ederim baltalamak olarak düşünmedim, ürünlerin replika olduğunu zaten saklamıyorum kesinlikle, sadece 650 tl kılıf bütçesi ayırmayan insanlar için, kalitesi kabul edilebilir bir alternatif. böyle bir sorun olduğuna şahsen hiç denk gelmedim, henüz böyle bir şikayet de almadım. ama olabilir, eğer böyle bir sıkıntı olursa ürünü iade alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

KHaRoN said:

blackops modelinin arka bölümü baya kalın ve ağır bir malzeme. replikanın ise daha ağır.

telefonun tamamen arka tarafını kapatıyor. çekim gücüne engel olan o sanırsam.

Telefonun cercevesi anten gorevi goruyor. Arka kapagin etkisi yok. Eger kilif ile telefon arasindaki parcalarin anodizasyonu siyrilmis ve bir temas varsa sinyal kalitesi etkilenir. Kilif parcalari arasinda metal temasi varsa yine sinyali etkiler. Yalniz bu modelde oyle bisey olmadigi icin interference yapmiyor.

Arkadasindaki replikada telefonun anteni cizikken kilifla temas edicek sekilde kullandiysa problem olmus olabilir. Ama temas etse dahi teknik olarak etkileyebilecek bir yapisi bulunmuyor bu kilifin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...