Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baal'ın Cep Telefonu Aksesuarları Dükkanı

BaaL

Öne çıkan mesajlar

Şimdi, Çin'den cep telefonu aksesuarları ithal ediyorum.
Ürünler Gittigidiyor - Sahibinden'de bulabileceğiniz ürünler.
Ürünlerin tamamı kanuna uygun şekilde gümrük ve KDV ödenerek ithal edilmektedir. Bu ürünler 3 farklı kalitede üretilmektedir ve getirdiğim ürünlerin tamamı en üst kalitedekilerdir.

Fiyatların tamamı Gittigidiyor ve Sahibinden muadillerinden %5 - %10 arası daha ucuzdur.

Burada reklam gibi olacak bir sakıncası bilemiyorum forum üyesine ait olması nedeniyle vs. (sakıncalıysa tabi ki siliniz)

Bir çoğunuz yurtdışından direkt olarak getirtiyordur bu ürünleri ama 20 gün beklemek istemediğiniz, acaba gümrükte takılırmı diye düşünmek istemediğiniz zamanlarda faydamız olur diye umarım.

Facebook sayfası: (ilginizi çekecek ürünler de gelecek ileride, ve bir rahatsızlık vermeyecek şekilde 1-2 günde bir paylaşım yapılacaktır) Beğenilerinizle destek verebilirsiniz :>

https://www.facebook.com/ekbilcovers

Gittigidiyor dükkan:
http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Ek-bil/

Paticik üyelerine %10 indirimimiz var.
Sosyal ağlarda paylaş

CuteButPsycho said:

Guzel iphone kapaklari varmis, sahibindendekiler haricinde facebookta fotosunu paylastigin hepsi var mi? Fiyatlari facebookta goremedimde. Bi de paticik indirimi yapiyomusun ? Tam dun netten kapak bakayim diyodum tel icin

Facebook grubunda- fotoğraflar -> albümler 'den
bütün ürünleri inceleyebilirsin.

Paticik indirimi tabi ki %10 olarak var :>
(pm ile konuşabiliriz)
Sosyal ağlarda paylaş

abi s4 aksesuarlarını da koysana müsait olunca sıktı slim armor başka bişiler aranıyorum.

aa facebook account yokken de fotolara filan girebiliyormuşuz, çok uzak kalmışım facebooka sfsdf fiyatlarını falan nasıl öğreneceğiz? keşke uğraşıp gg ye koysan hepsini =)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Çin konusunu da biraz detaylandırayım bu bahaneyle.

Bu ürünlerin orjinallerinin de çoğu Çin'de üretilmekte. Hatta istatistiki olarak dünya üzerinde kullanılan cep telefonu kılıflarının %90'ı Çin'de üretilmekte. Cep telefonu yedek parçaları, kulaklıklar diğer tüm aksesuarlar için bu böyle.

Çin bizim kafamızdaki "çin malı" kafasını aşalı da 5 yıl oluyor. Çin artık dünyanın fabrikası halini almış durumda olduğundan. artık eskisi gibi 100tl'lik ürüne, çin malı olarak 20tl verip 5 sene kullanılan ürünü 2 gün sonra çöpe atmak gibi bir durum yok. Bu ürünlerin hepsi çok başarılı CNC fabrikalarında üretiliyor. Çinden aldığım kılıfları ben şahsen 3 senedir kullanıyorum ve 1 senedir kullandığım vapor kılıfım hala şuan 30cm önümde telefonumda, üzerinde boyasının attığı bir yer bile yok, bırakın bozulup kırılmayı.

Ha, tabi ki orjinal ürün almaya gücü yetenler için bir opsiyon değildir. ama şahsen bir cep telefonu kılıfına 100 - 150$ veremiyorum, ve vermek istemeyenler olacağını da biliyorum. Bu sebeple bu ürünler fiyat/performans olarak orjinallerinden daha iyidir sözünü vicdanım rahat bir şekilde söyleyebiliyorum.. Zaten söyleyemesem, insanları kandırdığımı hissetsem, işe girer girmez 1999'dan beri girdiğim foruma gelip böyle rahatlıkla yazmazdım bunu. Ürünü orjinal tasarlayanların hakkını yemek gibi bir durum söz konusu mu? o noktada "iş hayatı" diyip geçmek gerekiyor sanırım :d keza ebay US ve ebay UK'e de bakanlar varsa oradaki kılıfların da %95'inin çin malı olduğunu görebilirsiniz.

Bu ürünlerin orjinallerinin de fiyatları benim fiyatlarım üzerinden 2.5x - 4x kat daha pahalı.

misal: iphone 5 sector 5 Black Ops : 219$, bu gümrük vergisi ile 280$ ı geçiyor. bende 99tl.

spigen slim gümrük vergisi ile 40$. bende 44tl.

iphone 5 sector 5 139$, vergiyle 200$. bende 99tl.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

BaaL said:

spigen slim gümrük vergisi ile 40$. bende 44tl..

bunun iphone 4 ünü bulsana gözünü sevim

pm attım.

jacabo said:

blackops un s4 için olanı var mı?

malesef üretilmiyor
ama şöyle bir şey var, 3 haftaya stoğa girecek, hem de waterproof/dirstproof ilgilenirsen biraz beklemen gerekecek :p

Mithat said:

Dropshipping işine falan mı girdin yoksa elinde hazır var mı bunlardan?

elimde hazır var bunlar, alındığı aynı gün kargoya veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...