Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bira onerisi

SpiderS_DangeR

Öne çıkan mesajlar

yenilemişler yada el değiştirmiş heralde. iki ay tam karşısındaki dükkandaydım. gündüzleri bi kaç arkadaş grubu gelip gidiyodu. önünde iki köpek vardı hep. yanındaki dükkanın önündede sağır bitli keneli bi kedi vardı. bi tek bana sevdiriyodu kendini.

edit; beilowunki caka değilmi bu başka
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

olum nasıl ortamlara takılıyonuz lan. 2 sayfa bira var orda.

bizim gittiğimiz yerlerde ya fıçı yada şişe iki secenek var. heee marka secemiyon çünkü efes içiyon mecburi.

çok zenginsiniz bence hepiniz. hep kızlarla falan öpüşüyonuz bence.

Ne zengini fakir mekanına gitmiş, 8 9 liraya bira var listede.

Haftasonu İstanbul'a geldiğimde Asmalımescid'e gittik, 4 liralık bomontiye 15 lira yazmış allahsızlar. Bir de nasıl okunduğunu bilmedikleri yemekler koymuşlar menüye doğru telaffuz edince anlayamadı hırbolar.

Ben burada negzel 8 liraya 70'lik Tuborg Gold içiyorum, hocam hocam diye hizmet ediyorlar; üstüne de fıstığımızı, patatesimizi ikram yazıyorlar lol
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o fiyatlar kucukten buyuge, yani sag sayfadaki biralarin hepsi 15-20 TL arasi. Mekan fiyat olarak baya uygun bu arada efes icmek istemeyenler icin, 30 40 tane de oyun var, guzel yer yani. Sadece disarida isiticisi yok gotumuz dondu iceri girdik birde dekorasyon pek iyi degil. Disaridan baya eski gorunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...