Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askerlik: Şubat/Mart 2014 Celp Dönemi

Goering

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar simdi yeni konu acip kirlilik yaratmak istemedim ama bir sorum var. Su an yuksek lisansim bittim simdi is bulmaya calisiyorum. Bulamazsam Agustos celbindea askere gitmeyi dusunuyorum. Tecilimde Aralik ayina kadar devam ediyor. Agustos`ta gidebilmek icin en gec ne zamana kadar tecili bozdurmam gerekiyor? Temmuz`un sonuna kadar bekletsem olur mu ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Esau said:

Arkadaslar simdi yeni konu acip kirlilik yaratmak istemedim ama bir sorum var. Su an yuksek lisansim bittim simdi is bulmaya calisiyorum. Bulamazsam Agustos celbindea askere gitmeyi dusunuyorum. Tecilimde Aralik ayina kadar devam ediyor. Agustos`ta gidebilmek icin en gec ne zamana kadar tecili bozdurmam gerekiyor? Temmuz`un sonuna kadar bekletsem olur mu ki?

ağustos için mayısta başvurman gerekiyor. Bütün haziran mezunları bu yüzden patladı geçen sene değiştiği için.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Mc_Lovin said:

dons, lots of dons.

^this.

ne götürmen gerektiğine dair yazılar var nette. çoğu işine yarıyor açıkçası. en gereklileri söliim..

ayaklar için bot vurmasına karşı 2 çift vatka, pudra ve yara bandı. botlar kesin vuruyor çünkü ilk hafta.
tuvalet kağıdı, ıslak mendil olmazsa olmazın.

3-5 tane ekstra atlet acemilik için.. kulak tıkacı bilmem ne falan işin ekstrası, ihtiyaca göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

piyade cavus goering bildiriyor:
ege ordu denetleme gecildi,
efes tatbikatina gidildi...

safak 28,
5 haftadir 32 kisiyi cift carsiya cikariyorum...

yatisa gecemedim daha...

Ek olarak Simsek tatbikati girmedimi size ? Direk toprak zeminde uyuttular valla parkasiz matsiz battaniyesiz cadirsiz. Bide usengecligimizden p.er iz hala, evrak isiyle ugrasmamak icin 82 kisilik bolukte 3 onbasi sifir cavus hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...