Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Open World Star Wars oyunu

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Abi RMAH olunca oyunun ömrü çok kısaldı, RMAH'ında espirisi kalmadı zaten bir süre sonra rağbet azaldı. Adamlarda RMAH var diye oyunu satın almayacak bir sürü adamı geri çekti bu hareketle.

win win durumu oldu.

Sam'in bile oyunu alıcağını düşünürsek epey artıcak satışları tekrar.

Keşke skill sistemine de bir göz atsalar.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Kanuni said:

hayir ben demek istedim ki, kotu ciksada iyi ciksada uretilsin bir seyler.

peki ne yapmali adamlar ? sonunu dusunen kahraman gibimi davransinlar ?

konsol oyunu pc bolgesine acilmis zaten. sen neden konsol oyunu bilmemne vs dedin ki oyun zaten konsol icin acilis yeri yanlis.

milletin oyun keyfinden sanane :D

sen sevmedin sevmeyeceksin, ya da bir firmaya onyargilisin ben degilim. uretilsin ciksin ondan sonra karar verelim..

onceden kotu bir suru oyun yapmissa ne yapsin kapasinmi kapilarini. hala ayakta ise var demek ki begeneni seveni.

birak huzur ver calissinlar cikarsinlar bir seyler.. senin stresinden cok kotu oyun yapiyorlarmis oyle bir mail atmislar.

uyarayim istedim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo'nun RMAH'ı yapımcıları sanki yeni oyun çıkmış kadar kar ettirdikten sonra artık anlamlı bir kar edememeye başladıkları, goldun değerinin çok düştüğü bir sırada kapandı. Hiçte öyle "aa biz oyunun ve milletin keyfinin içine sıçtık, düzeltelim" gibi bir düşünceye girdiklerini sanmıyorum. Oyun keyfinin içine sıçılan herkes expansionı gidip alacak nasılsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Diablo'nun RMAH'ı yapımcıları sanki yeni oyun çıkmış kadar kar ettirdikten sonra artık anlamlı bir kar edememeye başladıkları, goldun değerinin çok düştüğü bir sırada kapandı

Transaction başına para alıyorlar ve bunun için hiçbir emek sarfetmelerine gerek yok. Goldun değeriyle ne alakası var?

Redeagle said:
Hiçte öyle "aa biz oyunun ve milletin keyfinin içine sıçtık, düzeltelim"

said:
"aa biz oyunun ve milletin keyfinin içine sıçtık, - dolayısıyla karlılığımız düştü - düzeltelim"

düzelttim

Kanuni said:
kotu ciksada uretilsin

onceden kotu bir suru oyun yapmissa ne yapsin kapasinmi kapilarini. hala ayakta ise var demek ki begeneni seveni.

HÜLOOĞĞĞĞĞ

Kanuni said:
birak huzur ver calissinlar cikarsinlar bir seyler.. senin stresinden cok kotu oyun yapiyorlarmis oyle bir mail atmislar.

Bu da önüne ne konarsa yiyen insan modeli. EA şimdi eğileceksin dese eğilecek
Sosyal ağlarda paylaş

Goldun değeriyle şu alakası var. Goldun değeri düşünce gold satın alabilmek için yapılan harcamaların miktarı çok düştü. Ellerindeki itemların gold ücreti ve buna bağlı olarak gerçek değeri de çok düştü. Hiçbir eşyanın kabul edilebilir seviyelerde değeri olmadığı bir piyasa yürümez. O piyasayı yürütecek kadar işlem yapılmaz. Eğer yürütselerdi en başta kazandıklarının gölgesi kadar para kazanmayacaklardı ve bu store geyiği yüzünden oyunu bırakan insanlara ek paketi de satamayacaklardı. Zarar durumu söz konusuydu.

Şu noktada adamların orayı kapatmasının kullanıcı dostu olmakla "zerre" alakası yok. Sadece en çok geliri ne getirecek hesabı yapmışlar o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Redeagle said:

Diablo'nun RMAH'ı yapımcıları sanki yeni oyun çıkmış kadar kar ettirdikten sonra artık anlamlı bir kar edememeye başladıkları, goldun değerinin çok düştüğü bir sırada kapandı

Transaction başına para alıyorlar ve bunun için hiçbir emek sarfetmelerine gerek yok. Goldun değeriyle ne alakası var?

Redeagle said:
Hiçte öyle "aa biz oyunun ve milletin keyfinin içine sıçtık, düzeltelim"

said:
"aa biz oyunun ve milletin keyfinin içine sıçtık, - dolayısıyla karlılığımız düştü - düzeltelim"

düzelttim

Kanuni said:
kotu ciksada uretilsin

HÜLOOĞĞĞĞĞ

Kanuni said:

Bu da önüne ne konarsa yiyen insan modeli. EA şimdi eğileceksin dese eğilecek

Dostum bokunu cikarmasak? :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...