Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GHOSTCRAWLER AYRILDI

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Esas soru ayrıldı mı yoksa kovuldu mu olmalı. Zira postlarına eski twitlerine bakınca aniden durduk yere ortaya çıkan bir durum olduğunu görünüyor.

Sunwell release edildkten sonra Tigole Titan için ayrılıp yerine gelen bu şişman tipsiz kel arkadaş oyunun yapısının içine edip, casual manyaklığını her şeyin önüne koyması ve wowda insanlar arası iletişimi sağlayan her şeyi kaldırmaya başlaması yüzünden nefret ettiğim tek isimdir. Bugün şehirde oturup tek tuşa basıp iki üç kişiyle quest yapmadan iki kelam etmeden max levela ulaşılmasının mimarı işte.

Ayrıca holy priesti bitirip healingi eskisinden beter bir sisteme oturtmasını da unutmayalım. Her betada tonlarca uyarıya rağmen priesti bok gibi release edip sonra gerçekleri görünce de işi abartıp getirdiği bufflarla op ötesi hale getirmesi de cabası. Yaptığı düzenlemelerin sonuçlarını ön göremeyen ve uyarıları dikkate almayıp ben bilirim edasıyla iş yapan adam ya yeteneksizdir ya da gerizekalıdır, o da ikisinden biri işte.

Nax dönemi çok uzun sürmeyen cdsız circle of healingi hatırlıyorum. Bütün action barlara coh koyup ss alırdık hey gidi günler :p

Ha iyi şeyler yapmadı mı ? Elbette yaptı. Oyun bugün teknik olarak ilk çıktığı zamana oranla daha iyi durumda, gelişimini sağlayan nice faktör mevcut ama kendisi dışında başka bir isim olsaydı da yine aynı gelişim söz konusu olurdu sanırım. Temeli sağlam bir oyuna gelip düzenleme yapıp onu geliştirmek elbette ki onu sıfırdan yaratmaktan daha kolaydır.

WoW için hayırlı bir haber yeni expansion için zaten dönme kararı almıştım şimdi epey anlamlı olacak. Yerine daha kötü biri getirilemez nihayetinde :))
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Dünyanın senelerdir en çok paralı üyelikle oyuncusu bulunan oyununa hala bok atıyorsunuz ya valla kedi ciğer ilişkisini geçtiniz.

dünyanın senelerdir en çok paralı üyelikle oynanan oyununu 10 sene oynayıp en ufak mekanikten bihaber olup şu yorumu yazmakta çok iyiymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...