Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin #2

cempostaci

Öne çıkan mesajlar

yalnız amma çok bot var ya. gece çok belli oluyor hele küsüratlı order koyup duruyorlar. $32.527461, $32.527462, $32.527463 diye mesela. 0.149999 LTC'den. sell/buy order listesini, walları vs gizlemeye mi çalışıyorlar anlamadım. yada ben uyuyorum fazla aşağı oynamasın diye

öh adam 3m'lik baraj koydu sell order listesine. resmen you shall not pass çekti
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok mesela belli bir degerde stabilleşince daha iyi görüyorsun bunu. değer yükselirse mesela, o buy orderların hepsi birden aynı anda kayboluyor direk yükselen degerden küçük çaplı tekrar koyuluyor bunu saniyeler içinde yapıyorlar hep aynı sayıda, mesela küsüratı 0.000001 arttırıp 2 ltc yazıyor adam küsüratlı dedigim gibi

çin o kadar düştü ki direk 32.5'tan 3m'lik baraj çekti. adamlar daha yükselmesin diye ehehe. ama millet yemedi şu barajı kaldırsa kopup gidecek gibi

bu kadarlık sell wall çekiyorsa adam LTC uçar çok net, milletin elindekini ucuza sattırmaya çalışıyor ama saygı duydum 90k coin nedir ya ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Yarin aksama kadar netlesir nmc sanirsam. Bellide olmaz akaama bi pump gelmis 20deyiz :p ben hala satmadim, cimriligime ve sabrima gercekten sasiyorum ahah. Zararina sataydim 50 kere ltc den profit yapmistim, neyse artik :)

Xenua buarada yazan eleman 98 yerine 89 yazmis olabilir okudugum yerde ehuhe.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben OKpaye türkçe döküman gönderdim sorun çıkmadı. İlkinde sorun çıktı daha doğrusu ama e-fatura göndermiştim. Daha sonra o e-faturayı Fistan'ın dediği gibi renkli çıktı alıp katlayıp filan fotosunu çektim yolladım. :D

Bu arada OKpay verification yaptıracaksanız verin 5-10 dolar express yaptırın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...