Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gloria Victis (medieval sandbox mmo)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
Ben 2 yıl önce falan backledim bu oyunu. O zaman 10 dolardı değişti mi bilmiyorum fiyatı. Steam keyi vereceklermiş bizede. Bakalım neler değişmiş. En son 1 yıl önce bakmıştım sanırım. Crafting falan yeni gelmişti o zamanlar. Foruma baktımda guildler falan kurulmaya başlanmış. Baya toparladılar herhalde açılsında deneyecem tekrar. Çok olumlu konuşuyor yakın zamanda deneyenler mmorpg.comda. Umudum var bu oyundan benim.
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanlama istemeyen parry/block casual işi. Armorun dinamik bölgeye göre koruma yapması gerek. Swingler dokunduğu yere hit register etmeli, oradaki armor a göre dmg / crit vurmalı. Beyinsiz gibi stam bitene kadar sonsuz block veya elindeki shielde tokmakla vurup armor içindeki adamı öldürmek baya 2009.
Sosyal ağlarda paylaş

Combat beni oynadığım dönemde de çok rahatsız etmemişti şahsen. Ki çok gözüme de batmadı izlediğim videolarda. Grafiklerde baya bir iyileşme var. İçerikte baya artmış. Dün release olacaktı güya bazı sorunlar olmuş live serverda ertelemişler. Bugün yarın açılacak bekliyorum bakalım. Siteden şuan alırsanız oyunu 10 dolara alabiliyorsunuz ancak steam release olunca 20 dolar olacakmış fiyatı haberiniz olsun.

Edit : Sitedeki fiyatıda güncellemişler baktım şimdi. 20 dolar artık fiyatı.

Sosyal ağlarda paylaş

Benim 2 arkadaşım severek oynuyor şuan. İkiside eski Darkfall oyuncusu. Yorumlarda gördüğüm kadarıyla güzel ama ben bi süre daha bekleyecem sanırım. Bu tarz early access, alpha vs gibi şeylerle aram hiç iyi olmadı ya. Leveling olayı tamamen grind ve çok zaman istiyor. Bide etrafta böyle buglar falan görünce sürekli canım sıkılıyor benim. istediğim polish seviyeye ulaşana kadar oynamam herhal.
Sosyal ağlarda paylaş

oyundan keyif almak mumkun, dedikleri gibi mount n blade mmo gibi olmus, ben dun oynadim 3 saat, level 10 a geldim (cap 100) ama genede world pvp ye katildim ve gayet is yaptim (archer olarak ama, yakinina yaklasmadim elemanlarin :P )

yanliz oyun cok raw (cig), polished bisey beklyiorsaniz uzak durun, animasyonlar sacma, daha olmamis, bir suru bug var vs.

loot olayi ultimaci olarak hosuma gitti, open loot var ama guzel bi detay eklemisler, loot points diye birsey var, cesedi actiktan sonra 15 saniye ve 15 loot point veriyor, o sirada ne lootladiniz lootladiniz, butun cesedi bosaltayim diye bir olay yok.. loot pointlerde lootlayacaginiz item a gore siralanmis. misal iron ore loot etmek 2 point isterken, adamin silahini lootlamak 8 point
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...