Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

hacılar, kardeşim hong kong'ta işte PS4 bak demiştim de 850TL'ye falan bulmuş gönderdiğim bir yerde. Şimdi şey yalnız Japanese Version demişler.

Bu versiyonda japonca gelmesi ve kare-yuvarlak tuşlarının yerinin farklı olması dışında bir olay var mı? Almaya değer mi?

Japonya dil gelirse onu ingilizce'ye çevirene kadar kriz geçirir miyim vs...

aldırayım mı kısacası asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

ya abd'ye ne zaman gider bilemiyorum. hong kong'ta şansına çıktı zaten de beklerim eğer hep öyleyse.

benim hedefim zaten temmuz ayında almaktı. uncharted ile birlikte. beklerim yani sorun olmaz.

gerçi aldırayım, beğenmezsem eğer en kötü aldığm fiyata rahat satarım değil mi?

spotçularda 1300TL falan gördüm. japonca ve ntsc tuşlar olsa da 850-900'e direkt satarım diye düşünüyorum. Gerçi kıza yük olmasın şimdi adfsd
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

hacılar, kardeşim hong kong'ta işte PS4 bak demiştim de 850TL'ye falan bulmuş gönderdiğim bir yerde. Şimdi şey yalnız Japanese Version demişler.

Bu versiyonda japonca gelmesi ve kare-yuvarlak tuşlarının yerinin farklı olması dışında bir olay var mı? Almaya değer mi?

Japonya dil gelirse onu ingilizce'ye çevirene kadar kriz geçirir miyim vs...

aldırayım mı kısacası asdfsd

Sadece ps4 ana menusunde x ve yuvarlak tuslarinin islevi degisik o kadar onun disinda oyunlar yine normalde nasilsa oyle oluyor. Ilk actiginda japonca olacak ama ingilizce ya da turkceye cok rahat cevirebiliyorsun. Fiyati cok iyi hic dusunmeden aldir derim.

Benim ps4 de japonya menseili hic sorun yasamadim 6 aydir.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ya abd'ye ne zaman gider bilemiyorum. hong kong'ta şansına çıktı zaten de beklerim eğer hep öyleyse.

benim hedefim zaten temmuz ayında almaktı. uncharted ile birlikte. beklerim yani sorun olmaz.

gerçi aldırayım, beğenmezsem eğer en kötü aldığm fiyata rahat satarım değil mi?

spotçularda 1300TL falan gördüm. japonca ve ntsc tuşlar olsa da 850-900'e direkt satarım diye düşünüyorum. Gerçi kıza yük olmasın şimdi adfsd
satamazsın o fiyata, hele 2. el falan imkansız. ben 20 ay tr garantili ps4'ü 1050 tl'ye aldım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bana headset önersenize ps4 için wireless 7.1 şöyle 150-200 tl arası düzgün.

bulamazsam eğer şunu düşünüyorum da daha iyi bişey bulabilir miyim yukarıdaki fiyat aralığında : http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-official-pulse-wireless-headset-ps4-153875089

şunlar da var ama bilemedim kablolu bunlar galiba http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/creative-sound-blaster-tactic3d-fury-153379298

http://www.n11.com/creative-headset-sb-tactic-fury-mikrofon-usb-P40956721
http://www.n11.com/creative-headset-sb-tactic-3d-alpha-mikrofonlu-kul-P49985948?cid=604001&gclid=Cj0KEQiA99qnBRDnrYCkt4ClzZABEiQAvqPaLIHt7FPl3gsRaWIkLmlQQEhfQtfDm9fVx1WVYbvdTNEaAhao8P8HAQ
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Tus olayi icin sozde patch gelecek dediler ama henuz birsey yok ben bir sorun yasamadim bu zamana kadar sonucta oyunlarda tuslar nasil olmasi gerekiyor ise halen ayni sadece ps4 ekraninda farkli calisiyor zaten o ekrani her ps acildiginda en fazla 3-5 saniye kullaniyorum.

ya benim ps3'üm pal'dı, kuzenin amerikan ntsc'ydi işte aynı sorun vardı. Adama gidince bildiğin oyun oynayamıyordum alışana kadar vs...

hani buton gerektiren tuşlar diyeyim. GT, FIFA vs. sorusnuz oynanıyor ztaen de menü veya push geyikleri vs. olunca zorlanıyordum.

Hani alışırım aslında vs. diyorum ama bilemedim. Japonca kolayca değiştiriliyorsa aldırabilirim aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Helldivers cok keyifli ama ben dun aksam baglanti sorunu yasadim 2-3 kere kapsule girdikten sonra loading ekraninda oyundan dustum. Bazilarinda da direk boot bilmemne hatasi verdi yer olmasina ragmen join olamadim. Bir oyunda da Hard oynuyordum oyunu bitirdik shuttlea bindim you are kicked yazdi :P Hic exp fln alamadim.

Bunlar disinda oyun ciddi anlamda keyif veriyor. Tam arkani kolluyorum havasi var oyunda cok iyi yansitmislar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...