Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

nerden biliyorsun olacak is degilini falan? Ben us netflix izliyorum konsol uzerinden sadece dns girerek.

konsolda dns ile cozumu en kolay yolu. tonla paid service var, bu sayede netflix vs hepsini izleyebiliyorsun. ucretsizleride var aslinda ama cogunlukla 1-2 gun sonra patliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Promenader said:

oyuna para bayılmak istemeyen adam zaten yanına bi tanede hdd alır ona atar oyunları onu takar abi, hiç olmadı gider cdciye taktırır.

ondan değil işte. hdd playstation'ın içinde olunca internal hdd'i encrpyt ediyor zaten. external tanıtabildiğin zaman açık bulup, cihazı hacklemek daha basit.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Xenus said:

ondan değil işte. hdd playstation'ın içinde olunca internal hdd'i encrpyt ediyor zaten. external tanıtabildiğin zaman açık bulup, cihazı hacklemek daha basit.

internal ve external arasindaki farki anlatsana
sacma geldi
internali cekip cikarip bi tane baglama sata-usb kutusu alirsan external olur. Adamlarin kullandigi farkli bir hdd turu degil duz samsung (veya her neyse) hdd
sifrelemeyi external hdd uzerine neden yapamiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

Xenus said:

internal ve external arasindaki farki anlatsana
sacma geldi
internali cekip cikarip bi tane baglama sata-usb kutusu alirsan external olur. Adamlarin kullandigi farkli bir hdd turu degil duz samsung (veya her neyse) hdd
sifrelemeyi external hdd uzerine neden yapamiyor?

normalde öyle ama ps3'te internal hdd'i ilk takıp formatladığın zaman encrypt de ettiği için geçerli değil. ps3 internal'ını çıkarıp pc'de gösteremezsin. dosyalara erişemezsin formatlarsan problem olmaz tabi. ancak bazı hacking toollarla pc'ini kendi ps3'ünmüş gibi tanıtıp dosyalara erişebiliyorsun onun içinde unique bir id dosyası alman gerekiyor ps3'ünden, cfw gerekiyor falan işte.

yani şifreleme yaparlarsa external konsol dışında kullanılmaz olur zaten. takılıyken psn'den download falan yapabilirsiniz herhalde bilemedim. bu işlemi usb üzerinden yapabilirler mi onu, 1 id üzerinde iki ayrı şifreleme olur mu bilmiyorum. büyük ihtimal bunun için kasmamıştır adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...