Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

SenariouS said:

neden oyle bisey yapayim lan
karne iyi istedi iste abi olarak gorevimi yapmam lazim asdf

ohoo karneyi kendisi için aldı. hediye mi alınır iyi karneye. bir makale okudum. böyle ödüllendirme gibi şeyler yüzünden bir süre sonra motivasyonları sıfırlanıyor. ödülü bile sallamaz oluyorlar.

bizim zamanımızda PS4 yoktu de. evet 4.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ohoo karneyi kendisi için aldı. hediye mi alınır iyi karneye. bir makale okudum. böyle ödüllendirme gibi şeyler yüzünden bir süre sonra motivasyonları sıfırlanıyor. ödülü bile sallamaz oluyorlar.

abi hic playstation'in alanin olmadi demi
bende oyleyim kendi paramla aldim hep
kardes cekmesin bari bu huznu
:P
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

barbu said:

abi hic playstation'in alanin olmadi demi
bende oyleyim kendi paramla aldim hep
kardes cekmesin bari bu huznu
:P

Abi ben de kendi paramla alım ve ilk ps im ps4. Ama ben babamin sana ps3 alayım mı, oynar mısın teklifine napacam baba yaa salla diye geri dönüp aldırmadım. Ekran kartı al cocuğa ama o ayrı sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Crunchyroll'deki tüm title'ları adam gibi izlemek için bir yöntem var mı PS4'te? Bilgisayarda firefoxla bağlanıp anonymox üzerinden izliyorum da PS4'te mesela fairy tail'ın sadece 20 bölümü falan var Türkiye'den girdiğim için...

Eşek kadar TV varken bilgisayar monitörüne mahkum olmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...