Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Yeni bir sisteme ihtiyaç var ya fakirler için.

Mesela şöyle 5 kişilik bir grup çıkartıp imece usulü ilk oyun alınmalı disk formatında. Sonra /roll yapıp bir sıra belirlemeli

1 ahmet
2 ismet
3 meriç
4 ökkeş
5 rakıp

Oyununa göre bir oynama süresi belirlemeli mesela 72 saat. Oyunu oynayan bir sonrakine göndermeli. Herkes oynadıktan sonra alış fiyatının %70 ine hemen elden çıkartılıp bir sonraki oyun alınmalı. Sonra yeni bir /roll. Daha önce 1. 2. çıkanlar diğer kişiler 1 ve 2. olmadan tekrar 1. 2. olamamalı. İlerleyen safhalarda daha büyük düşünülüp 20-30 kişilik bir kooperatif kurulmalı, otomasyon bir sistem yazılıp fiyat performans köklenmeli.

Ya da bunlarla uğraşmak yerine ekstra çalışıp oyun paraları çıkarılmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

3 kişi oyunları paylaşıyorduk bu fiyattan sonra benim kardeşlik grubuda dağılacak gibi artık hepimiz aleti kırdırmayı düşünüyoruz si.mişim ps4'dü sonuçta alet solo ex oyunları ile ünlü pc'im idare eder ve fiyat kısmı çok hızlı dengelenen bir ortam kopya kısmına hiç girmiyorum.

Bunda sony veya fiyat kısmını suçlamıyorum adamların umurunda değiliz. Bu eski çipli günlerinin anısını dahada pekiştirecek çoğu ps4 sahibinin aleti kırdırması olası ne diyelim ülkenin haline uygun gelişmeler ile boktan hayatımızın bir eğlencesini de elde etmek zorlaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Spiderman gibi single oyunların 50tl ye düşmesini bekleyip 1 sene sonra alacaz. Illa alacak olan us hesaptan alırsa 370 tl ye geliyor. Yine çok tabi ama arada 100tl fark var. Pound mu baz alınıyor fiyatlandirmada. Çünkü uk fiyatı da 463 tl ye denk geliyor şuan. Dolara göre fiyatlandirsa neyse diyecem de adam sikme peşindeler.

Dnr da destiny 2 nin 300tl olması gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...