Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Yhaa neden CI gidiyorsunuz, ben popi olmadan önce de CIcıydım hakkınız yok gearımın fiyatını yükseltmeye =(

5link 500+ 35C, 400+ 25C . . .

oha 350+ bile 15C BÜRST YUH ÇÜŞŞŞ

2.2de 5 chaosa yaptığım lvl60 gearı bu sezon 1EX e zor çıkıyor? Oha nolmuş olm bu piyasaya, sezon başı için bile abartı fiyatlar var, hepiniz mi bladeflurry CI gittiniz amekü
Sosyal ağlarda paylaş

4 link idare et abi dun 500es 1cye mi 2cye mi ne alip linkledim ben.
Self cast flameblast oynuyorum ben de ama levellarkan hasat etti breachler. CI'a gecicem diye life az verdim armor vs zaten yok :D bi de performans olarak dusme yasadim bu lig bosslarin yogun packlerin basinda falan 2 3 saniye freeze oluyor toparlayasiya ölüyorum habire.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Aluriel said:

https://www.youtube.com/watch?v=cLDCWdWLMUo

çok iyiymiş lan bu asdfsa

Şunları görünce, aynı oyunu mu oynuyoruz diye şüpheye düşüyorum. Çok uzun zamandır oynamıyordum. Breach ile beraber bi' gaza geldim. Hala oynuyorum. Lvl70 ranger. Map tier4 yapıyorum anca, onlar da magic map :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben de akıyordum ama bir yerden sonra fazla mob gelmeye başlayınca oyunda 1 sn ye falan ne oldugunu göremiyorsun bu şekilde çok fazla öldüm ve sildim oyunu, hiçbir zaman da düzelmedi elemanın videsunu da bu şekilde dikkatlice izledim aynı şey onda da oluyor. sync hatası devam.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...