Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

lan lab çok zor olmuş. ilk zorlukta biz 3 kere son bossta öldük, her seferinde yeniden başlıyorsun, eğer kese kese gidersen 1 saatten fazla sürüyor. keserek gitmesen bile 30-45 dksı var layout a göre. ama öldüğünde gg olma olayı küçük bir hardcore deneyimi olmuş, çok hoşuma gitti benim.

oyun zaten overall mükemmel olmuş. benim hns'den bütün beklentimi karşılıyor. master + lig eventleri oyunu çok güzel doldurmuş. sürekli bir olay var normal mapte oynarken. eskiden off yine mi aynı content olayını kırmış baya. endgame ilah gibi olmuş zaten. lab falan çok iyi.

chris götlük yapmayı bırakıp vurduğumuz dmg'ı da gösterse şahane olacak. adam 3 yıldır inat.

ps. londra ve amsterdam serverlarında 50 ms alıyorum ben, sıfır desync yaşadım.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Bu arada şey soracağım flame dash skilline priority verme şansım var mı? Mesela koşuyorum canım azaldı flame dash spamlıyorum ama karakter koşmaya devam etmeye çalışlıyo kesinlikle atmıyo dashi. Ben mi bişiyi yanlış ayarladım?

shift e basip atıyorsun flame dash i
Sosyal ağlarda paylaş

bu power ve frenzy charge muhabbeti tam olarak nasıl calısıyo

hatırladıgım kadarıyla bazı atack skilleri vurdukca sarjlıyordu senide

ben mesela reave kullanıyorum suan shadow da
forumda gördüğüm buildi yapıyorum herif power ve frenzy charge passivelerine de vermiş ama bildiğim kadarıyla reave herhangi bi chargebonusu saglamıyo
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

phsyical dmg'ı kaybetmeden dw olarak neye gidebilirim ya? dual ve reave alternatifi olarak.

dogru düzgün dw skill i yok zaten cleave var bir farklı olarak.

Flassh said:

bu power ve frenzy charge muhabbeti tam olarak nasıl calısıyo

hatırladıgım kadarıyla bazı atack skilleri vurdukca sarjlıyordu senide

ben mesela reave kullanıyorum suan shadow da
forumda gördüğüm buildi yapıyorum herif power ve frenzy charge passivelerine de vermiş ama bildiğim kadarıyla reave herhangi bi chargebonusu saglamıyo

http://lmgtfy.com/?q=path+of+exile+power+charge
Sosyal ağlarda paylaş

endurance cry ve bloodrage chargelar için. onları on hit falan yapabiliyorlar sanırım. pasif basıyor olabilir.

ya vaal gemleri ve triggerları biri nooblara açıklayabilir mi?

1) trigger olarak neler yapmalıyız? mesela immortal call ve endurance cry yapmalı mı? onun dışında skiller için on hit, on crit falan var. ben bunlara taktım uğraştım ama beceremedim. kafam çok iyiydi ondan olabilir asdsad.

2) vaal gem var mesela elimde, vaal reave bu sadece şarjı dolunca basılabiliyor. bütün vaal gemler böyle mi? mesela vaal cyclone üzerine build yapamıyoruz değil mi? cyclone + vaal cyclone yapmamız gerekiyor, vaal'ın charge ı doldukca basıyoruz?

bir de physical dmg dw glad için hangi skilleri tavsiye edersiniz?

alternatifler

1) dual strike
2) cleave
3) flicker
4) reave
5) cyclone
6) whirling
7) leap slam

physical'ı elemental'a dönüştürmeden vuran bir bunları bulabildim, bazıları dw için dezavantajlı gibi.

reave ve dual strike en op seçenek gibi ama baya zevksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Vaal gemlerin alayı mana yerine soul istiyor yani mob kesince charge oluyor reave oynuyorsan must have vaal gem çünkü +4 range daha ekliyor inc aoe ile nerdeyse screen dps yapıyorsun.

COC = cast on crit olayı için temiz gear lazım pahalı oluyor genelde def/of balanced olabilmesi için.Çünkü crit için baya def kaybediyorsun nodlardan.

Melee için reave alternatifsiz gibi bişi kusmam diyorsan flicker strike bakabilirsin birde cyclone var ama ota boka takılıp skill iptal olduğu için deli edebiliyor.

Trigger gemler curse on hit yapılabilir ama en çok cast when damage taken yapılıyor defansif işler için bi sürü alternatifi var bununda builde göre off/def alternatifli.
Sosyal ağlarda paylaş

ya buildi yine her zamanki gibi fantastik yaptım.

physical dmg
one handed dmg
chance on hit bleed
bleed dmg inc
damage increase vs bleeding

offensive olarak.

o dediklerin sanırım projective ve spell'e giriyor. ek öyle en azından spell olarak geçiyor.

bleed procları azalsın istemiyorum ki bleed dotu da çok iyi vuruyor şu an da, hani ilerde nasıl olur bilmiyorum da. onu kaybetmek istemediğim için melee - physical kalmak istiyorum. (bleed ile poisonda vuruyorum bu arada, ondan viper strike'ı bıraktım)

frost blade kullanırken çok iyiydi mesela ama toplam fizıkıl ın 40% ını cold a çeviriyor, deli gibi dot dmg kaybediyorsun.

projectile için bleed procları nasıl çalışıyor bilginiz var mı? normal melee gibi mi? sanki projectile çok daha az bleed procluyor gibi geldi bana. şans mı yoksa projectile bleed proc matematiği farklı mı emin olamadım.

şu an sanırım 40% a yakın chance to bleed var hit başına.
Sosyal ağlarda paylaş

reset attılar bir ara ona mı denk geldin acaba? baya bir saat falan geri sayım yaptılar hatta "BEYLER RESET ATICAZ BAKIN LAB A GİRMEYİN" yazdılar countdown başladığında.

dc'e bir önlem almaları gerek lab için. bir önceki hub'dan girmen gerek yani oyuna, başa atarsa cidden sıkıntı.

dc olmasan bile 3. trial da ölüp sıfırdan başlamak baya hardcore ya. 1 saat 3. trial.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...