Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya... ama ya....

arena'da 1 tane argent commander'ım var, 12 kart kaldığından beri gelse board'u tamamen kontrol edip oyunu kazanıcam. 11 kart kaldı yok, 10 kaldı yok, 9 kaldı yok... çekemiyorum, yok gelmiyor anasını sattığımının kartı. dötümü kasa kasa sonuna kadar geldim deckimin.
deck'imde 2 kart kaldı sadece. rakipte kart kalmadı, 1 tane 5/3'ü var board'da o kadar ama öldürecek sonraki tur beni. Çektim ve yine gelmedi argent. anasını satayım ben böyle işin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu oyunun rng'sine hastayım ya.

az önce toplam 5 target varken, mad bomber indim, 1/3 yaratığıma 3 kere vurdu öldürdü.
şimdi ortada toplam 6 target, rakipte 3 tane 2/1 varken, 3'ünü de 1'lere vurdu, board'u temizledi.

ortası yok bunun galiba. ya ağzına sıçıyo, ya oyunu kazandırıyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kripparrianı izlerim fırsat buldukça. Diablo 3 e sövdü bıraktı. Hearthstone ilk çıktığında 1 hafta takıldı sövdü bıraktı. Wow Panda ek paketini de oynadı sonra PvP denedi beceremedi bıraktı.

Path of Exile fanı oldu. Blizzard a epey giydirdi. Blizzcon a gitti. Hearthstone finalisti oldu. Diablo 3 ROS Key gelmedi buna. Topic açtılar battle net forumda krippe key verin diye. Öylelikle key aldı. Sonra bir anda D3 ROS ve Hearthstone fanatiği oldu.

Başka birşey oynamıyor. Tamamen duygusal olsa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Kripparrianı izlerim fırsat buldukça. Diablo 3 e sövdü bıraktı. Hearthstone ilk çıktığında 1 hafta takıldı sövdü bıraktı. Wow Panda ek paketini de oynadı sonra PvP denedi beceremedi bıraktı.

Path of Exile fanı oldu. Blizzard a epey giydirdi. Blizzcon a gitti. Hearthstone finalisti oldu. Diablo 3 ROS Key gelmedi buna. Topic açtılar battle net forumda krippe key verin diye. Öylelikle key aldı. Sonra bir anda D3 ROS ve Hearthstone fanatiği oldu.

Başka birşey oynamıyor. Tamamen duygusal olsa gerek.

wat
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...