Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

abi dün jaraxxus + 2 legendary, full epic murloc deckli adamı ağlatarak inim inleterek yendim. deckimde pack satın alınca çıkan salak legendary ve saçma sapan bir epic olan rakibin elindeki minionlardan birini random olarak kopyalayıp boarda açan bir kart dışında hiç bir über kartım yok.

iyi kartlar önemli tabi ama her şey değil bence biraz araştır oyunun dinamiklerini falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler HS Türkiye olarak millet toplansın konuşsun tartışsın bilgi alış verişi amaçlarıyla bir raidcall grubu açtık. Programı http://www.raidcall.com/v7/download-raidcall.html dan indirebiliyorsunuz. Search bölümünden id kısmına grup idsini girip hemen bağlanabilirsiniz.

Raidcall group id: 7586628
Raidcall Grup Adı: Hearthstone Türkiye Grubu
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

yahu hunter deckim var onda sorun yok ama druid / rogue görevini yapamıyorum ağlamam ondan. valla oyunda o kadar sinirleniyorum ki ancak buraya yazarak hafifletebiliyorum. ama rahatsız olduysanız yazamam bir daha...

abi rahatsız olmak değil mesele =) bizde de full deckler yok tabi ama tek deckle olacak şey değil o öteki classları da öğrenip düzgün deck kurman lazım questler için. elbette zor güçlü olmayan decklerle questleri yapmak ama burda her gördüğümüz mesajında işte herkeste 25 legendary 100 epic rare varmış gibi konuşuyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

ne rogue ne de druid kartlarım var dominion görevini yapamıyorum ama inat ettim tek kuruş vermicem şu oyuna.

valla warlock ve rogue legendaryleri dahil olmak uzere 10 tane legendary kartim var ve osuruktan degiller hepsi iyi kartlar; ama en cok oynadigim 2 deckte 1er tane legendary kart var sadece.

verme para tamam da parayla alakali bir durum yok yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...