Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

arrrrrrggggggghhhhhhhhhhh

rogue'un biri ile oynuyorum, herif 2 kalmış, ben 6. ikimiz de top deck yapıyoruz, ben öldürüyorum ama board'dakilerle bi sonraki tur garanti. herifin gnomish inventor'ı var sadece... 2 eviscerate kullanmış zaten, rahatım.

çekti novice engineer, çekti, shiv, bana vurdu kaldım 5, çekti SI agent, indi bana vurdu kaldım 3, gnomish ile vurdu, hero ability weapon'ı aldı, vurdu öldüm.

bal ötesi herif ya bal ötesi herif ya... 2 kere üst üste damage vuracak kart mı gelir top deck yaparken. hey allam ya. hayır rogue'lara karşı %85 falan galibiyet oranım olmasa, içim acımıcak, normal deyip geçecem...
Sosyal ağlarda paylaş

21 hp vs 2 hp yiz. ben de druid rakip warlock. elimde sadece swipe var yerde de tek murlocım var 2/1. adamında elinde 2 kart var yerde de molten giantla bir minion daha var toplam 15 vuruyorlar. adam well played çekti hehe dedim sevindim falan, 2 kartında da buff varmış 2/2 ve 4/4 verdi minionuna tam 21 vurdu bitirdi. önceki elde de 1 mana yüzünden swipe vuramamıştım. gözyaşları içinde alt f4 çektim
Sosyal ağlarda paylaş

ooooyyyyyy efsane bi maç kazandım lan. shaman questi yapıyordum.

rakip baya kart harcaya harcaya ofansif oynuyordu. sonra divine favor'la kart çekiyordu falan. tam kontrolü elime aldım dedim, Tirion açtı. o anda farkettim ki quest için yaptığım Shaman deck'ime silence almamışım :D (hemen aldım şimdi). Neyse Fire Elemental 1e1 takas ettim Tirion'u, hayvan gibi weapon geldi.

Earth Elemental çıkardım o tur, hem kendi vurarak hem minionlar ile aldı. Üstüne minion indi, ben de hem weaponla, hem kendi minionlarımla temizliyorum onun kartlarını.

İyice bir açıldı, 2 Knife Juggler indi yanına bi sürü ufak şey açtı, Knife'lar makineli gibi çalışıyor!! Hemen temizlemem lazım... Benim de yerde Cult Master var, 2-3 tane minion'ımı Knife Jugglerlar'a vurup kart çekip bir AoE çekmeye çalışıyorum, yok anasını gelmedi.

Neyse temizledim gibi ama 8 kaldım, rakip weapon 5, minionlar 2/1 ve 1/1 ile 8 vuruyor. Taunt'um da yok, önümde 1/1 Healing Totem var. Bi an çıkmayı düşündüm sonra aklıma geldi hareket.

Healing Totem'ime Hex attım taunt yaptım, yanına Flametongue Totem indim, 1/1'ini birini öldürmüş oldu Healing Totem'im. 7 yedim 1 kaldım, sonraki tur şu kurtları çıkardım taunt'lu, ondan sonraki tur Earth Elemenal bi türlü damage yemiyorum ama çabuk öldürdü bunları. Neyse tauntlarımı temizledi herif ama önümde 3 minion kaldı.

Windfury + Bloodlust bödörs diye 21 vurdum öldürdüm.

kendi minion'ına HEX atmak FTW !!!!
Sosyal ağlarda paylaş

SCelen said:

2win 3lose arena hediyesi :) 40Gold + bu deste çıktı.

öncelikle deste demeyin len şuna, dilimde tüy bitti :D

deck = deste = oynadığınız şey
booter = pack = aldığınız 5'li paket

onun dışında, legendary maalesef kötüymüş, holy wrath de kötü, divine favor kullanılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...