Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Middle Earth: Shadow of Mordor

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

lan olm tam iyi gidiyorum dedim bir şerefsiz en alt kademe pleb desen pleb değil donla gezen ork arkada kahpece yaklaşıp gürzle kafamı dağıttı. gitti captain oldu. hırs yaptım kesmeye gittim ama lavuk hep en kalabalık yerlerde. gidiyorum 300 kişi artı 2 captain daha geliyor bana dalmaya. kasıyorum öldürmeye tam ölecek arakdaki okçu captain lar ağlatıyor beni. bu da her seferinde kaçtı 4 kere falan kaçtı sanırım. öyle bir hale geldiki üzerinde zırh ve sargı var görsen mumya sanırsın oyun bile yakında ismini değiştirip shemugrash the topal gazi yapacak ama hala öldüremedim yaratık legendary captain oldu kıs kıs gülüp kaçıyor it. bu gece ölecek ama and içtim.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi adamlarını yerleştiremiyor musun?

Birde bütün warchiefleri falan kestim bodyguard neyim birşey kalmadı alt kademelere iniyorum. Temizledikçe yenisi geliyor. Ben kesmekten onlar yenisini doldurmaktan bıkmadı.

Lan birde bir adamla savaşıyorum 30kişilik ekibi topluyor tamam onlarıda kesiyorum ama arada hop bir captain daha çıkıyor sonra bi tane daha sonra gene gene derken bir combatta 1warchief 5captainla dövüştüm. Bu ne be!
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

bi yamaçtan atlayıp -literally- kaybolan captaindan sonra uninstall'a bir adım daha yaklaştım

ayrıca adım başı captain çıkması gerçekten çok tatsız

warchief öldürmeye gittim 3 captain öldürdüm geldim bu ne ak

branding alınca hiç böyle dertler kalmıyor ya. Kolaylaşıyor hatta baya oyun.

bi kere 3 brandli bodyguard bi warchiefi ben daha yanına gidemeden aralarına alıp kestiler fln sdf
Sosyal ağlarda paylaş

oyun zor, ama klasından, dark soğul'luğundan değil, meymenetsizliğinden zor. batman'le aynı dövüş sistemi var ama olmuyor arkadaş. gamepad'le oynuyorum, combatlarda ani yön değişimini sallamıyor ısrarla. yukardaki adama saydırırken hop, arkamdan uçan adama execute çekicem, gidiyor yukarda yerde yatan %10 hp'li baygına çekiyor fatality'yi. çok az fps düşük, ondan mı oluyor, bende mi tırtlık var anlamadım. zaten birine bulaşmayagör, hemen topluyorlar mahalleyi

nemesis olmuş malesef. çok sinir bozucu. intikam yeminleri ettiriyor resmen sdfas
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya counter'da sorun yok (onda hedefleme çok gerekmiyor çünkü. boş, yönsüz conter spam'leyince bile oluyor) benim derdim ani yön değişimlerini algılatamamam. şu 8x olunca yapılan kill move var ya, onu hep tam az önce çekelediğim yöne sallıyor.

ha bu arada yalan yok, counter'a basınca yaptığı hareketi bırakıp "LA LA LA GÖTÜ KORUMAK LAZIM" diye hemen indiriyor arkadan gelen zırtlanı, o hakkaten çok şahane olmuş. batman'de ground takedown yaparken çok çektiydim super cancel olmamasından.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

nemesis olmuş malesef. çok sinir bozucu. intikam yeminleri ettiriyor resmen sdfas

dün hedebişey bi warchief vardı, adam beni 2 kere öldürüp the humiliator diye title aldı

üçüncüde ağzımdan tükürükler saçarak öldürdüm kuzu gibi oldum sonra

oyun güzel ya
execution vs falan combat da çok kötü değilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

combat finisher-stealth immune + poison vuran regenerationlı herifi nasıl kesicez ya? ok yiyor yemesine ama adamı kesicek kadar ok tutamıyorum,üstüne regenere oluyor zaten.

bide ilk ölünce inat ettim kesicem diye iyice farma bağladı busefer.her kombattada biyerden çıkıp piç ediyor yapıcağım işi.new game açıcam herifin yüzünden.

ek:son vuruşuda bloke edilmiyor herifin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...