Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fıstıkçı kız

Karea

Öne çıkan mesajlar

hikaye sigaraci cocugun perspektifinden bir gunah cikarma aslinda

olaylarin gelisimi bir de bu acidan gorulsun istedim

amacim kimseyi kirmak, herhangi birinin mahremiyetini saga sola sacmak degildi, zaten aylar aylar once fistikci kiza sordugumda evet yaz demisti, ondan da cesaret alarak yazmaya basladim aslinda

hikayenin daha cok baslarindayiz bir de, daha tanisali 10 gun falan oldu hikayede, neden bu kadar rage e girildi onu anlamadim

ne tombik cocuga nede bir baskasina ne bir hakaret nede asagilama var, sigaraci cocugun o an yasadigi psikolojiyi anlatmak istedim sadece

nasil devam edecegini her ne kadar biliyor olsaniz da , hikayeyi sigaraci cocugun hangi hatalari hangi piskoloji ile yaptigini bilmek ister belki diye yazmaya karar vermistim

ilkbaslarda sigaraci cocuk diye acc alip yazacaktim zaten ama dedigin gibi acc alimi sikintili biraz

tekrar ediyorum hikayede de kimseyi asagilayici yada dusurucu birsey yok , hikaye nasil gidiyorsa oyle yazmaya calistim

ha eger sevismeli vs kisimlardan bahsediyorsaniz , bir ask hikayesinde sevisme olmasin da ne olsun ki , zaten cok basit birkac cumleyle gecildi o kisimlar

neyse

bu gercek yada degil hikaye seklinde baslamisti

bok ettiniz tesekkurler

benden bu kadar

elveda paticik
Sosyal ağlarda paylaş

gitmeden sikayet eden arkadaslara da 2 cift lafim var

bu hikaye biraz fazla detay iceriyor olabilir , bunlari da sigaraci cocugun icinde bulundugu piskolojik durumu betimlemek icin yaziyordum

hikayenin devaminda sigaraci cocugun hangi piskoloji ile hangi hatalari yaptigini anlatacaktim ki bu piskolojiyi iyi anlayabilmeniz icin de bu detaylari bilmeniz gerekiyordu

evet aslinda bu bir gunah cikarmaydi , sonu ozurler ve ask ilanlariyla bitecekti

eh olmadi
Sosyal ağlarda paylaş

fıstıkçı kız diye aratsak çıkar he, özel hayatına müdaheleymiş de, ne yaptıklarını öğrenmişiz de. bu ne lan? fıstıkçı kızın veya sigaracı çocuğun gerçek olup olmadığını düşünmeden okumuştur insanlar.

keşke hepsini yazıp öyle paylaşşsaydın hacı, 3 bölümde falan. olayın background ı birinci kısım, arada yaşananlar ikinci kısım, sonuç ve anlatmak istediğin(artık özür mü dileyeceksin, ilanı aşk mı edeceksin) o da üçüncü kısım şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...