Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayarda ilk oynadığınız oyun neydi?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

kknd(strateji oyunu) ve outlaws(hehe,yo're dead maersheel!)
2'sinide aynı gün almıştım pc'yi aldığım ilk gün,ama hangisini daha önce yükleyip oynadığımı tabi hatırlayamıyorum[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

Windows'un ilk sürümünde Mine Sweeper oynardım.

3.1 miydi neydi hehee.

Sonra 95 teki ilk oyunum Doom veya Duke Nukemdi sanırım.

KKND yeni sayılır ya süper bir oyundu hiç unutmam üniteler "What the hell?" diye çıkarlardı barrackstan "Allright man." "KILL" falan süperdi ya haha.[hline]Now I'm breathing.I could not breath until you did.I'm one second after you.Just a second after you...

Sosyal ağlarda paylaş

İlk olarak Amiga'da Shadow Ninja diye bi oyun vardı köpekli bi tane ninja böle tek boyutlu ilerlerdin arasıra köpeğini fln gönderirdin gebertsin die...

İlk bilgisayarım 286 die bişiydi win 3.1 yüklüydü
Need For Speed 1 oynardım[hline]You will never be strong enough!
You will never be good enough!
You were never conceived in love!
You will not rise above!

Sosyal ağlarda paylaş

kknd şimdi olsa şimdi oynarım,kknd tonla yenilik getirensüppper biroyundu,kknd2'de vardı ama 1 daha güzeldi,hele kknd2'nin bir açılış introsuvardır off[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 19 November 2003 21:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bakalım, ilk oynadığım PC oyunu prince of persia 1 di gayet iyi hatırlıyorum

ondan öncesi; amigadan falan çok önce; taa 7 yaşında atari 800xl de river raid ve inspector olabilir.(5/25 lik disketler vardı ozmanlar, hatta bende 80 tane vardı saymıştım :)) bide pembe panter kurtarmalı bişi vardı (zorro vardı bide)atari 800xl de o da olabilir, ilk onu görmüştüm sanırım. okula başlamadan oyun oynamaya başladım ben :D[hline][i]Wow - MM
Sosyal ağlarda paylaş

Amiga'da Contra,PC'de Duke Nukem 3D(Quake veya Simcopter'de olabilir,bu 3'ünden biri),Macintosh'da Myst.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 19 November 2003 21:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pc'de ilk oyunum Barbarian'dı. Dönüp dönüp adamların kafasını uçururdum, bir adamda tekmeleye tekmeleye kafayı götürürdü :-)

teyyy teyyyy heyt be yaşlandık :-P İlk bilgisayarım ilkokul5'de 8086'ydı. Demekki bundan 15 yıl önceymiş. Ulen nerdeyse bir çoğunuzun yaşı kadar süredir bilgisayarla oyun oynuyorum beaaa, tüüü bana :-D Kazık kadar herif olduk hala dıbıdı dıbıdı oyun oynuyoruz.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]

[Bu mesaj fedaykin tarafından 19 November 2003 23:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de ilk pc oyunum prince of persia.

Harbi ne oyundu be ağzım açık kalmıştı.

Böle AAA! dermiş gibi açın azınızı ama ses çıkarmayın, işte öle kalmıştı :p[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Phann - Exca/Hib

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...