Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayarda ilk oynadığınız oyun neydi?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

pc de oynadığım ilk oyun (tetris i saymazsak..kim oynamadı ki onu) commander keen ve ugh! tu sanırım...
babam her ikisini birden bir disket içinde getirmişti

hala da oynarım aslında 2sini de :)[hline]Estel_Anorien, 04 October 2003 00:58 tarihinde demişki:
Kılda tüyde keramet olsa götte çıkmazdı.

[Bu mesaj dae__ tarafından 25 November 2003 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dagger, 24 November 2003 13:25 tarihinde demiş ki:
sharky hastasıyım o cpc 464 ün hala duruyo evin bi köşesinde[hline]130013005
[email protected]
MSN:[email protected]

aynen :)[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

euheuh zamanında neler wardı
-Stunts
-Test Drive
-Home Alone (evi sadece 1-2 defa kurtarmistim)
-Commander Keen of of...

ve en çok zaman öldürdüğüm qbasic'teki GORILLAZ euheuheuh
super bisi ya :P[hline]:·. -cøLdwínd- .·: (7:40 PM) :
jedi sabrı olmasa, atlıcam pencereden.
Eatar Pyrea :: Kettemoor
Sosyal ağlarda paylaş

valla kendi bilgisayarım değil ama teyzemin ofis bilgisayarında ilk oynadığım oyun Commander Keen 4'tü ahh ah ne süper bi platformdu ya...kendi bilgisayarımda oynadığım ilk oyun ise (97 ağustos) bilgi aldığım yerin hediyesi olan Need for Speed 2ydi.gerçi adamlar "Nascar Hede Hödö" vermişlerdi ama çalışmamıştı bende NFS 2yle değiştirmiştim iyikide değiştirmişim ya ne eğlenceli oyundu.ha bide Commanche 3ü vermişti adamlar oda var.[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

Eğer ilk bilgisayar başında bulunduğumu diyorsanız,bi şirletin bilgisayarında Pacman vardı onu oynamıştım(küçüktüm baya).

İlk bilgisayarım 486 ydı(4. sınıfta filandım sanırım).Prince of Persia,Commander Keen,Wolfenstein 3d,acayip bi yarış oyunu vardı makinede onları oynamıştım :).[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,TR (Retired)
Sosyal ağlarda paylaş

İlginçtir ben atari nedir bilmiyodum o elde oynanan sadece araba yarışı olanlar hariç ilk bi 286 ile tanıştım ve barbarian ve prince of persia vardı 5.15 denen disket sürücülerden vardı monitör renksiz falandı sora oyunlar sarınca bi 486 ve renkli monitör almıştım onda barbarian ve prince of persia baya bi kasmıştım prince kolay bitti ama barbarian bitmiyodu ama çok akrobatik bi barbar'da kahraman takla ters takla falam atıyodu şimdi ki oyunlarda yok be ters taklalar ve oyun bubi tuzaklarıyla doluydu :) ne günlerdi be şimdi gta warcraft3 falam böle oyunları bile yetersiz buluyoken o zaman neleri oynuyomuşuz[hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bloodless, 27 November 2003 01:26 tarihinde demiş ki:
Princes of persia modaydi zamaninda az oynamazdim bilgisayar ilk geldiginde. hatta o oyunu hala bitirmi$ deilim.[hline]Icq : 162015742

oyun hala elindeyse exe'sini dostan çalıştırırken sonuna 3 tane mmm olarak falan yazıyodun sonra shift+L 'ye basınca bölüm atlıyodu ve zamandan yemeden 3m'yi koymazsan ilk 3 bölümü shift+L atlıyo ama süren 15 dk kalıyo :)[hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...