Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Warlords of Draenor" - WoW Expansion

emre3877

Öne çıkan mesajlar

trailer ı ve trailerdaki featureları görünce önce sövdüm ama sonra mmo-championsta madde madde yazılanları okuyunca biraz hoşuma gitti gibi. Story ve karakterler en azından sağlamlaşıcak gibi gibi, zonelar dungeonlar iyi işlenirse oynanır bir süre gene. yeni modellemeler sonunda gelmiş ve iyi olmuş ama tabi exp. yeniliği gibi tanıtmak ayıp olmuş -.- şuan nötürle az hype arasındayım. daha gerçi yazdan sonra anca çıkar o zamana kadar yeni haberler duyrulur. o zamana kadarda 1 seneden fazla wow oynamıyor olucağımdan en az 2 ay götürür beni.

bide filmle realese i aynı zamana denk getirirse gene paranın a...a koyar blizzard.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

BEYENMİYORSAN UÇURTMAYA BİNME KARDEŞ

Enhancement shamanım ve red proto drakeimle geliyorum dreanor bekle beni. Kargathın diğer kolunu kesip rend in baltasını kırıp GROM REYİZ'le demon avlayıp gul'dan a tek atmayı düşünüyorum.

şu ench şamanın olayı nedir caster mı melee mi belli değil statları ne olmalı rolü nedir pvpde merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğin melee işte pata küte dalıyorsun ve wow daki en zevkli melee bence. hele vanilla zamanında efsaneydi pvp de. melee nin yanında çok spell kullanıyorsun ama kullanmasıda lazım yoksa rotasyon boşta kalır. Vanilla zamanında PVP king ti . Plate user,cloth user farketmez one shot çekerdi .şimdi de fena değil olayı zaten burst damage vermek .eskisi kadar olmasada yakaladıgının hp yi bir anda indiriveriyor valla .
Sosyal ağlarda paylaş

assembly said:

axedice said:

BEYENMİYORSAN UÇURTMAYA BİNME KARDEŞ

Enhancement shamanım ve red proto drakeimle geliyorum dreanor bekle beni. Kargathın diğer kolunu kesip rend in baltasını kırıp GROM REYİZ'le demon avlayıp gul'dan a tek atmayı düşünüyorum.

şu ench şamanın olayı nedir caster mı melee mi belli değil statları ne olmalı rolü nedir pvpde merak ediyorum.

en son stat olarak agility>mastery>crit>haste gidiliyordu ama son ek paketi oynamadım sadafa cataclysm'de böyleydi yani
warrior ve dk oynadım biraz melee olarak ve onlara kıyasla açık ara çok zevkliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

Bildiğin melee işte pata küte dalıyorsun ve wow daki en zevkli melee bence. hele vanilla zamanında efsaneydi pvp de. melee nin yanında çok spell kullanıyorsun ama kullanmasıda lazım yoksa rotasyon boşta kalır. Vanilla zamanında PVP king ti . Plate user,cloth user farketmez one shot çekerdi .şimdi de fena değil olayı zaten burst damage vermek .eskisi kadar olmasada yakaladıgının hp yi bir anda indiriveriyor valla .

abi vanillada ench+ele shaman pvp gibisi yoktu
lightning bolt + masteryli chain lightning atıp
frost nova earthbind totem atıp
2 h ile adama bi windfury procladın mı direk casterlar ölüyodu eauheauheauh
bi druide ayı formunda 6 k vurmustum adam bgden cıkmıstı eauheuauheau
ama işte şanstı ya sırf
windfury proc sansı %25 mi ne 3 tane crit vurcan sansı yuzde 1 felan
ama yane inanılmaz elenceli burst dmgdi
bide roguelar felan cıldırıyodu earthbind atıp fs basa basa kitelayınca
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben de diyordum hayal kırıklığı yeni class race olmaması da, bir yerden sonra da obligatory oluyor o class ı levellamak filan, şimdilik yeterli bence her şey, bu expansion un eventleri diğerine bağlanacakmış; büyük ihtimalle buradan Burning Legion a bağlayıp o sırada da verirler Demon Hunter ı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an enhancement olarak PVE de çok iyiyiz.valla ne kadar elemental varsa raid te /w atıyoyor enha gearlayacam diye :D

Birde enhancement kastınmı mutalaka bir T6 transmog solo atıcan üstüne bu ICC 10 marrowgar dan sırta asılan mavi bir axe düşüyor onu transmog yapıcan :) yani görüntüden mi olsa gerek nedir 20 wipe yesen enha oynamaya doymaz insan.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu mmo championdaki tipler AHAHAHAHAHAH

bunlar hep lfr de ateşte durup /bossun önünde durup cleave yiyerek ölen salaklar işte

yeni expansionu cok seviyomuş mesela biri çünkü pandariadan sıkılmış. yani yeni expansionun cok güzel olmasının sebebi pandarianın baymış olmasıymış

bu spastik potansiyelini görmüş blizzard işte paint programında outlandi boyayıp koymus expansionu. helal olsun en doğrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu açıklamaları sonsa expansion hakkında yeni birşey yoksa daha fazla.. bayağa kötü... tek iyi yanı geçmişe gidip eski tipleri görmek.. ama yine de meeeh.

Hepsi öyle abi, heroic raid görmemiş tipler bunlar.. şimdi diyorlar ki içlerinden ooh yeni expansion belki bu sefer tutunurum.. yok babam yok tutunamazsın
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...