Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

0ne a laf söyletmem sequo. benim gibi bi düşman kazanmak istemezsin emin ol.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/06/furious.gif

İmam sende az değilsin. Özel mesajdan kanka tanıdıkların vardır bi el atta iş bulalım forumdan one kankam blekays şugarsın.

Rol yapmayın gerçek yaver olduğunu delikanlı gibi açıkla burada.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

bana taunt atıo :D

amma paranoya çevirdin ya. işimiz gücümüz yok kapalı kapılar arkasında "abi sequo beni garbıçta pis kıstırdı NEED BACKUP!!!" mesajları mı dönüyor sanıyorsun sen? asdjkgl

Elbet sequonun banı açılır imam kardeş. Tüm forum görür yaverliğin kralı nasıl yapiliyormuş diye.

Şurda tanıdığın var mı burada tanıdığın var mı diye ninem atıyordu mesajları.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

imamizer said:

bana taunt atıo :D

amma paranoya çevirdin ya. işimiz gücümüz yok kapalı kapılar arkasında "abi sequo beni garbıçta pis kıstırdı NEED BACKUP!!!" mesajları mı dönüyor sanıyorsun sen? asdjkgl

Elbet sequonun banı açılır imam kardeş. Tüm forum görür yaverliğin kralı nasıl yapiliyormuş diye.

Şurda tanıdığın var mı burada tanıdığın var mı diye ninem atıyordu mesajları.

sen beni karıştırdın. ben sana bırak mesaj atmayı ilk defa şu an mesajını alıntılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

kim kime mesaj atmış anlamadım. ben senin mesajını bile alıntılamadım bırak mesaj atmayı.

ya aslında yaverlik problem değil. yaver de olabilirim. yeterki bunu black-ice gibi eğlenceli, keyifli ve kaliteli dile getir.

geç bu ayakları çevir kazı yapma imam. Ben doğrulardan bahsediyorum neyin kalitesi.

umduğun medetlerden bahsediyorum, hayallerinden bahsediyorum.

şimdi reröre zamanı değil. dediğin gibi bir adam kötüyle yardım dilenmeyeceksin o adamdan di mi?

dileniyorsan kötü la bu demeyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Imam senin bu kadar takmani gerektiricek bisey demedi sana. Adam gayet herzaman yaptığı gibi espirili bi şekilde post attı. Sen şu an belaltı vuruyosun. Ayıp oluyo baya.

Vurmuyorum doğruları söylüyorum. Doğrular bel altı olmaz bundan sonra herşeyi tek tek açıklıyorum hele bi sequo nun banı açılsın offf diyorum o zaman:D
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Imam senin bu kadar takmani gerektiricek bisey demedi sana. Adam gayet herzaman yaptığı gibi espirili bi şekilde post attı. Sen şu an belaltı vuruyosun. Ayıp oluyo baya.

asdfs abi herif takılıyor elleşme. bırak mesajı şu konuya kadar bi kere bile post atarak muhattap olmuşluğumuz bile yok. bırak takılsın.

neyse sequo sen bizim işi halledicekmisin şimdi ondan haber ver.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...