Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

Frostbite said:

ulan şimdi de duşa girdim diğer konu (ipneli olan) kapanmış pes lan..

olm biri de anlatsın ne oluyor nerede oluyor

karabuz patiye bile fazla gelen,akılküpü,mizah dozajı yüksek bi jpeg koydu.bu dozajı kaldıramayanlar rage girip anabacı girdi,olaylar gelişti..

ilgili konu: http://forum.paticik.com/read.php?62,7244982,page=1

ben yatar bye.
Sosyal ağlarda paylaş

okudum hepsini şimdi, neler neler olmuş öyle ya.
ileride mimari projelerimi blekaysa çizdirticem ben. belediyedekiler projeyi onaylamazsa onları çok pis ....tir çünkü. aldım o elektriği.
gerçi mesai saatlerinde paintten böyle şeylerle uğraşıyor olması bir bakıma da falso ama olsun yaratıcılık daha önemli mimarlıkta.

olgarın mevzusunu ama ben hala anlayabilmiş değilim. hani herkes adama salak diyip geçiyor ama ben bir süre evvel ciddi ciddi iletişim kurmaya çalıştım kendisiyle naapıyorsun, niye böyle yapıyorsun abi diye. bir ara ders vereceğim buradaki kişilere çok geniş kapsamlı bir planım var diyordu, halen bahsetmediği benim de bahsedemeyeceğim bazı bir kaç şey daha söyledi. bir kişiye daha bahsetmiş ben planlı yapıyorum herşeyi diye, sonra biri dan diye anlatmış bunu sanırım, hemen akabinde public söyledi aynı şeyi, sonra söylemesine rağmen bu tarz bir üslupla devam etti. yani hala aynı kompleks planın parçası olarak mı böyle davranıyor?, te ilk günden troll girdi türevli trollü mü çalışıyor katman katman?, yoksa ve hiç sanmıyorum mümkün olsun ama gerçekten iğrenç bir insan mı? yani onu da zannetmiyorum çünkü bu adamın muhtemelen personelleri var, sosyal hayatı var, iş dünyası zaten ego diyarı, adamı paçavra ederler böyle davransa herkese. yani böyle davranması için çok ciddi bir akıl sağlığı bozukluğu olması gerekiyor. sosyal ve iş hayatını sürdürebilmesi böyle biri olarak imkansız olurdu. demek ki öyle de değil. e bu adam niye böyle yapıyor? insanlarla bu şekilde konuşuyor? burhan altıntop kafası diyecek olsan o da değil çünkü ilk girdiği zamanlarda attığı postlar mesafeli, özenli yazılmış, sadece kısmi bir gösteriş merakı içeren postlardı. acaba tepki görmesinin akabinde çok fazla özelini açtıktan sonra ve aldığı tepkilerin ona öfkeyle karışık bir zevk vermesinin akabinde sadece forum içinde kalıyor olmasının da verdiği özgüvenle fetiş bir zevke mi dönüştü? bu da olasılıklar içerisine alınabilecek bir şey. eğer öyle ise bu durum akvaryumumsunuz açıklaması ile de örtüşebilir nitelikte oluyor. lakin o zaman da demezler mi aga bu forumu okuyan rol model arayışı içinde olan çocuklar da var, mmorpg oyuncu profilinin içinde ender de olsa bulunan aşağılık kompleksli, antisosyal kişiler de var, ciddi fakirlik çeken insanlar da var, kanser hastası olmuş, ölür müyüm yaşar mıyım neyse şura komik yerdi du bakayım diyen insanlar da var, şuraya mesaj atan 30 - 40 kişiden ibaret değil bu forum. hiç mi utanmıyorsun bir platform üzerinde böyle ifadeler kullanmaya,

ateist olanlar için bu kısım troll mine niteliği taşıyabilir, bence açıpta sonrasında alay edip günaha girmeyin ama yine tabi siz bilirsiniz

senin Allah'ın yok mu? O verdiği gibi çarçabucak almayı bilmez mi sanıyorsun, sınandığın lütufu başka şeyler ile sınananların üzerine boşaltıp onları rahatsız etmekten

utanmaz mısın? bunları düşünemeyecek biri olduğunu da zannetmiyorum ama ben bu arkadaşın. ve hala tam olarak anlayabilmiş değilim niye böyle koç burssuz gibi davranıyor? ama salak diyip geçilebilecek kadar da basit olduğunu hiç zannetmiyorum bu durumun. bakalım.. zaman gösterecektir mutlaka, ben de ölmez de yaşar isem göreceğim bu platformdan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...