Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

;D

katliamci

Öne çıkan mesajlar

evet #tarot kartlarım ile yaptığım Level-Up çalışmam karşılığında kabul ettiğim şeylerin listesi :
- Spurilina (Hap veya toz olarak bol bol )
- Vegan şampuan , sabun , temizlik malzemeleri , organik hindistan cevizi yağı
- Taksim civarı spor salonu üyeliği
- Nike Vomero ya da nx turbo spor ayakkabı. (43)
- Termal taytlar , Bodysuit ya da kırmızı siyah eşofman .
- Özel yapım bir bel çantasına ihtiyacım var. Tarot kartlarım ve sihirli bazı malzemelerimi koymak için özel gözleri olan.Siyah-kırmızı-beyaz-mor renklerin harika bir kombinasyonu.
- Her türlü özel yapım paltolon ve kıyafetler de harika olur. Winter is coming üşümüyeyim. Kıyafetlerimin çoğu artık benim evim olmayan yerlerde kaldı.
- Anime ve oyun Action Figure'leri de kabul ediyorum hoşuma giden şeyleri
- Lego ! Bol bol kilolarca ya da setler halinde lego kabul ediyorum.
- Playstation 2 harika olur. Mümkünse multi-tap ve 4 kol ile birlikte. Bleach Blade Battlers 2 oynamak için herşey ;D
- Ps2 bağlamak için televizyon. lcd olması harika olur mümkünse hdmi girişi de olsun.
- Elinizde ne işinize yaradığını bilmediğiniz ama bir takım acayipleri olduğunu hissettiğiniz her türlü ilginç obje de

olabilir
- Boxer dergisi İskambil kart destesi. İki deste verdiler ve sanırım benim işime yarayacak olan ikinci çıkarttıkları deste

ama ikisi birden olursa harika olur.
- Mazda Rx-7
- Ganja
- Teraslı bir Çatı Dublexi bu çalışmalarımı daha rahat bir ortamda yapabilmem güzel olur.
- Güzel ve kocaman chillum ya da bong veya başka ilginç pipolar ;D
- Buharlı sebze pişirme Makinesi
- Kilolarca ceviz, fındık , fıstık (antep) , zeytin (tuzsuz, yağsız , organik) böyle faydalı şeyler işte.
- Midi klavye/controller
- LCD/HD monitör (evet ikinci monitörüm izmirde kaldı. En azından 2 ekran birden bilgisayar kullanmak çok rahat)
- Dodge Lancer 1962 (wagon)
- Tabut
- Bir metreden büyük ve az güneştede yaşayabilecek büyük ve güzel rahat saksılı bitkiler.
- Kitap : Codex seraphinianus (mümkünse çift cild set)
- Ve tabikide en sevdiğim kahvaltılık Special K . Badem sütü veya çikulatalı soya sütü ile harika gidiyor dubstep eşliğinde

;D
- Ayrıca benim hizmetim karşılığı bana yetenekleriniz ya da işiniz doğrultusun sunabileceğiniz hizmetler var eğer işime

yarayabilecek birşey ise seve seve kabul edebiliyorum
- Ve bana en zor zamanlarımda çok fazla yardımı olan dostum $€¢£¥₩₪฿₫₴₹ 'dan da bol miktarda kabul ediyorum ;D Hayallerimi gerçek

kılabilmem ve Level-Up Akademy'nin hızla aktif olması için bol bol dostum $€¢£¥₩₪฿₫₴₹ ile çalışmam gerekiyor ;D herşeyin hayrına büyük hayallerim ve projelerim var anlayışınız için teşekkür ederim

said:
sihirli bazı malzemelerimi koymak için

said:
sihirli bazı malzemelerim

said:
sihirli
Sosyal ağlarda paylaş

katliamci said:

boşa okuyoruz/okuduk biz ya cidden

ya hadi diyelim bu herif bilinçsiz bir öküz ve cidden inanıyor yaptığı saçmalıklara. ulan ama hangi gerizekalı gidip buna iki kart çevirsin diye bilmemne üyeliği filan verecek? cinli minli bir şeyler yapsa hadi halk bilinçsiz gider dicem ama level-up filan diyor dana.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

imamizer said:

hadi yönetim bizi hiç yorma bu sefer. vur gelişine şunun.

noyan değil ki alıntı yapmış
ama alıntı yapmayı bilmediği için banlanabilir

ay ben katliamcıyı noyan sandım bi an.
özür dilerim katliamcı. nickini beğendiğim nadir adamlardansın.

dur o zaman ben üşenmezsem birazdan facebooktan harraslıyım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...