Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iphone dan kurtuluş.

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Ben de 4s kullanıyorum iPhone 5 e denk gösterilen s3 ten hızlı mesela telefonum.

Uygulamalar iOS'ta daha stabil ve iyi çalışıyor. Düşük donanım özelliklerinde bile (cok cok düşük olmaması lazım tabi) iyi çalışıyor.

40 tane markanın ayrı android yorumlariyla uğraşmak yerine tek marka tek os.

AppStore cok daha zengin. Uygulamalar da pahalı falan degil daha ucuz hatta playstore'a gore.

İkibin lira para verip forumlarda rom root pesinde kosmuyorsun. Telefon zaten iyi.

Malzeme kalitesi ve ekran kalitesi, dokunma şeysi vs gözle görülür sekilde iyi.

Kişisel deneyimlerim bunlar. Teknik olarak farklı seyler de olabilir. Belki de tamamen haksız olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Android laptop almak gibi. Herhangi bir markanın laptopunu aldıgında bir suru program yklu gelir (HP asistant vs) markaya göre. Ha kafası biraz basan eleman gider formatlar istediği şekilde kurar windowsu dwm eder yoluna sorunsuz. Ama alttarafı bir ormatı bile beceremiyorum diyenler için ios var işte bok gibi donanımlı telefonlar 3k tl gibi bir fiyattan alabilirsiniz. Ben ayfonu türkiye pazarına girmeden kullanıyordum mesela iphone 2G hala çalışıyor o zamanlar devrim niteliğindeydi de o köprüler altından cok sular geçti. Şimdi mallık geliyor bana 5s falan almak.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

Android laptop almak gibi. Herhangi bir markanın laptopunu aldıgında bir suru program yklu gelir (HP asistant vs) markaya göre. Ha kafası biraz basan eleman gider formatlar istediği şekilde kurar windowsu dwm eder yoluna sorunsuz. Ama alttarafı bir ormatı bile beceremiyorum diyenler için ios var işte bok gibi donanımlı telefonlar 3k tl gibi bir fiyattan alabilirsiniz. Ben ayfonu türkiye pazarına girmeden kullanıyordum mesela iphone 2G hala çalışıyor o zamanlar devrim niteliğindeydi de o köprüler altından cok sular geçti. Şimdi mallık geliyor bana 5s falan almak.

En azından 50% bu sebepten ios kullanıyor katılıyor sana. Ama azımsanamayacak bir kesim söylediğin sebepten dolayı ios kullanmıyor. En azından ben öyle değilim.

edit:
Argümanın girişi güzel gidiyor da sonlara doğru gümlüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

4s im var ios 6.1.2 jb li kullaniyorum.Yavaslama pil sorunu vs yasamiyorum.
4s le ios 7 ye gecmen hata olmus en basindan.Gerek de yok bence simdilik.

Ayrica android os o kadar boktan ki , android telefonlar , iphonelarin 2 kati islemci, grafik gucune sahip olmasina ragmen ,applerde performans olarak anca yakaliyorlar iphonelari.
Sosyal ağlarda paylaş

nexus almadıktan sonra android telefon yalan geliyor bana. ha ios için bir şey diyemeyeceğim ama o kadar övülen mac os x'de kaç kere problem yaşadım ben bilirim. sistemin kilitlenmesi mi dersin, aptal bug'dan ui lag problemleri mi dersin, o kadar kapalı sistem olmasına rağmen kesin problem çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

senko said:

dursun telefon ya
durup dururken niye yeni telefon alıyorsun.
boşa masraf.
işte düşünüp düşünüp bu noktaya geldiğim için alamıyorum zaten adfdssdas.

e iyide mantıklı olan o zaten.

ekstra ne yapacaksın ki anasını satim?

ayrıca neden ios7yi yüklüyorsun sazan gibi?

bir şekilde downgrade et cihazı ios6yha kullan geç.

hayır pc falan olsa anlarım, gerek yok gayet stabil sağlam bir telefon elindeki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...