Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

dota rusu > hots rusu, çok net

bile bile tower altına gitmeden, jungleda trollemeden, ciddi ciddi 26 death alan adam görmedim ben dotada

COURIERHUNTER diye bir riki görmüştüm sadece karşı jungleda gezip ölüyordu, 20 deathle bitirmişti

hele ki hotsda öyle 60-70 dk oyunlar olsaydı bir 50 death görürdüm heralde
Sosyal ağlarda paylaş

diabloyu geçici olarak vermişler. geri alacaklarmış. ayıp be bari değişik renkte bir rotation icon yapsalarmış. aynısının sarısı olur ne bileyim. ben de hediye ettiler diye sevindiydim.

şunu da koyayım şöyle. bizde çift support beğenmeyen arkadaşlar var isim vermiyorum. iki kez izlesin onlar sdfsd.

http://www.youtube.com/watch?v=aqp5RMKBWI4
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce ranked da güzel bir takım kurduk. pick sırasıyla;

Jaina
Valla
Anubarak
Kharazim (ben)
Brightwing

Adnan Şenses tecavüz timi gibi dolandık ortalarda, feci iş yaptı takım ki rakipte iyiydi.

Kharazim'e Iron Fist çektim işte, Brightwing'te zaten Malfurion picklemişti ama oyun öncesinde konuşunca buna çevirdi. Haunted Mines'tı bir de map işte patır patır aldık.

İki support bu gibi durumlarda feci yarıyor cidden. ama işte 2 dps + warriorun damage özelliği olması şart cidden yoksa patlıyor. Anub yerine Johanna olsa tahminen patlardık.
Sosyal ağlarda paylaş

kharazim marazim değil, rehgar+uther gelsin qmde takımınıza da o zaman görürsünüz üstünden 8 patch falan geçmiş double healer hypeını :p

edit:video daha iyiymiş
>leoric focuslayan pyroblast kaelthas ve saz arkadaşları
>tassadar birbirine yapışmış 3 kişiyi archon splashla öküz gibi peel'ledikten sonra leoricle araya dalınca "carry-gan" olan kerrigan hahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır abi, malftan daha cok boostluyosun takımını
lightning shieldın dmg boostu var bide kendi vurması var.
üzerine dmg veren ultin var.
instant aoe slow var bide.

dun tyrael alım dedim, arkamda uther ve tyrande vardı ve cok guzel heal bastı adamlar. Gittim direk %30 heal boost talentı falan aldım.

Ölmedim ya resmen pushlayamayan tanklar utansın. Adamların arasına yardırıp butun nefretı cektım uzerıme hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

mümkün olduğunca ghost'da kalıcan diye bişey yok ya. sanki wolf iken skill atabiliyosun. tek yapabildiğin formdan önce üstüne shiled atıp kaçan herifin peşinden koşup yanında takılmak sonra talentle crit vurmak vs. wolf'un olayı mobility olması o konuda çok iyi. ayrıca chain heal atıyo onu da unutmayalım. iki ultisi de iyi ayrıca. rehgar baya iyi kısacası. shield de iyi kullanılırsa çok canlar yakıyo. ayrıca bi CC'si var daha neyi olacak. benim en çok sevdiğim sup rehgar valla.
Sosyal ağlarda paylaş

o konuda illidan gibi düşünmek lazım

illidanın damageı da her vakit bir kaelthasdan tychusdan falan düşük kalır, daha doğrusu aoe ve dotu olmadığı için öyle gözüküyor, yoksa effective damageı öküz gibi olduğu için iş yapıyor zaten

ve aynı illidan gibi 1e1i aşırı iyi

full healing üstüne ofansif olarak sadece feral lunge alıp mini-illidan olarak geziyor işi bilen rehgar, hem burst hem gap closerlı healer ehueh

feral lunge olmadan healbot gibi arkada bekleyip 5k 10k damagela bitiriyorlar o kötü tabi :p
Sosyal ağlarda paylaş

healer rehgar bloodlust alırsa zaten inanılmaz düşük healing yapıyor mal'a fln kıyasla. BL tamamen başka amaca hizmet ediyor, healerdan ziyade.

healle 0 dan tank kurtarma olayı team fight kazandırıyor falan ama uzun vadede sanki diğer healerlara göre dmg katkısı olarak geride kalıyor. light shield'in shield vermesi, totem fln çok iyi de atıyorum mal'ın root'u da aynı şekilde öyle iyi. tranq 1 targetı ölümden diriltmese de yine team fight kazandırtıyor falan.

hani healing ve utility konusunda in line gibi ama dmg konusunda bu kadar düşük kalması garip. mal'da da dmg yok baktığında ama overall oyun sonunda düzgün dmg yapıyor katkı sağlamak adına.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...