Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

leo reslenme hızı ve tampon özelliği ile çok değiştiriyor ya oyunu. oyuna çok etki eden ama oynaması çok bayık herolar var, bence leo onlardan biri. ben çok sıkılıyorum oynarken. tek bir skill var ıskalayabildiğin, onda da çok kötü değilse ıskalamıyorsun zaten. onun dışında entomb yani.
Sosyal ağlarda paylaş

off çok kötü be. dotada bile kontrol ediliyordu aynı heronun ayısı.
nazeebonun gargantua da kontrol edilemiyor, gerçi onu kontrol edememek mantıklı yoksa saçma sapan bişeye dönüşür ama mishayı kontrol edememek ı ıh.
ama dur bakalım ya hele bi çıksın ben rexxara şans vermek istiyorum. leorici almadım bunu alayım bari bol bol gold varken.
Sosyal ağlarda paylaş

slowu hamstring ile, stunı da penetrating round ile aynı duruyor. eh yani...

oynaması gözüktüğünden keyifli olabilir. devamlı meşgul tutacağa benziyor.

o misha devamlı ölür yalnız. mend açıkken iki kişinin auto attackını tanklıyor da misal lanedesin, karşıda kaelthas veya zagara var. geri çağırsan heal atsan yine yetmez herhalde. tekrar çıkarması nasıl acaba? misha ölüyken çöp olacak orası belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Cuce said:

Medic gelince belki ona yenilir net heal konusunda.

ama bi sürü yerde adamı hayatta tutmak acısından, uther reghar cok daha iyi malf'tan.

Sayılara takılmamak laızm

SC MEdic mi geliyor???

evet kısa bi tanıtım yapıldı videosu var.
Sosyal ağlarda paylaş

az önce khaldor vardı. hiç izleseyim gelmiyor ya, fix aynı herolar iyicene baydı. 5 oyunda belki 1 tane fix menü dışında hero oluyor. şu an falstad var mesela. geri kalan 9 hero fix.(aslında 8.5 valla geri kalan pickler kadar sık seçilmiyor.)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...