Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Malibu said:

Bu rankedda maç kaybettiğinizde eğer rank düşüyorsanız bi saçmalık oluyor. Şöyle ki;

Mesela -100 Ranked point düştü sizde rank 20den 21 e düştünüz

Tekrar 20 ye çıkmak için 130 point istiyor.

Yani direk 130 puan düşmüş gibi oluyorsunuz.

http://i.imgur.com/jKvzq4w.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

karşınızda yeni hero sgt. dumbass XD

http://i.imgur.com/zhAjceF.jpg

bir önceki maçta benim takımımdaydı. backti dangerdı falan bana mısın demiyor. ingilizcesi vardı. insan gibi yazarak anlatmaya çalıştım. sonraki maç screenshottaki. neyse ki bu sefer karşı takımda ehueh. benim gibi kaç sgt kaaaç yazan da yoktu herhalde.

tutorialda bunları da anlatıp, uygulatması lazım oyunun. fazla darlamayalım da oyuncu kaçırmayalım diyorlar. ama bu adam her türlü kaçıyor çünkü bir kere derler iki kere derler üçüncüde kalbini kırarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben son 1 haftadır oynuorum, totalde 2-3 gece oynamışımdır zaten level 6 mı 7 mi neyim,

zaten bu haftaki beleş herolarla oynuorum, raynor, sylvanas ve muradin le oynadı daha sadece., assassin ile oynamak keyifli baya gameplay tam tersine benim çok hoşuma gitti, yani sürekli ulan yatayım bu oyundan sonra diyip tekrar bir oyun atıyorum. ama paso yeniliyoruz EHU.

neyse daha support oynamadım ama onu bilemiyorum ama objektif olayları haritalar falan çok güzel .

fakat kendime quick match atacak benim seviyemde adam arıyorum akşam bir parti yapıp oynayalım beraber şöle teamspeak falan da olur. O zaman çok daha keyifli olacaktır die düşünüorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

naapio yani ben o screenshotlardan bişey anlamadım :)

Overextendin kitabini yazmis oyunda mobiliysi en dusuk hero ile :P hani roama musait iki hero beraber flanklemrye kasarsinda o bile tutmaz cogu zamana, sgt gibi bir heronun hep takiminin arkadinda durmasi laxim, keklik gibi avlanir yoksa.

Bingilcim heal bayiyorsa tassadar/tyrande dene, korkuc eglenceli ikiside. Monkta gizel olucak hele qm de nova sayisi baya dusucek monktan sonra :P
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

heroya kötü mü dedik ALLA ALLA YAAĞĞHH...

support gameplay sıktı biraz. assassianlar daha keyifli sankim. risk-gain daha responsive gibi. support fazla tanky geldi. mal'ı denedim bi de lili miydi neydi götten bacaklı panda.

Kasap oyna adrenalini iliklerinde hisset sdf E skilini tepesinde görenin fıldır fıldır kaçacak yer aramasını izlemek süper eğlenceli ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

atalım bebişim

tassador ve butcher bakayım ben şimdi.

böyle sinerji yaratabilen support var mı peki? mesela dotadaki witch doctor tarzı. sadece heal-shield atmak yerine utilitysi olan. movement speed veren, shield attığında etrafa dmg veren falan. yani olayı sadece hayatta tutmak değil, aynı zamanda kill getiren türden. killi kendi yapmasına gerek yok ama artı 1 olarak geldiğinde onun sayesinde kill ekleten cinsten.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

atalım bebişim

tassador ve butcher bakayım ben şimdi.

böyle sinerji yaratabilen support var mı peki? mesela dotadaki witch doctor tarzı. sadece heal-shield atmak yerine utilitysi olan. movement speed veren, shield attığında etrafa dmg veren falan. yani olayı sadece hayatta tutmak değil, aynı zamanda kill getiren türden. killi kendi yapmasına gerek yok ama artı 1 olarak geldiğinde onun sayesinde kill ekleten cinsten.

rehgar var. dps gidersen bir çok asassini dövdüğün bile oluyor. artı çok kritik yerlerde uzaklardan atıl kurtla ne killer çıkıyor belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...