Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

dün çok şükür tomb of the spider queen, eternal conflict ve sky temple haricinde bir map gelebildi. 1 haftadır gelmiyor başka harita resmen.

haunted mines'da eziliyorduk baya, ben de tassadar'ım maç çevirebilecek bir rolüm yok pek, dedim gg bu maç. golem'de hep arkada kaldık falan, ama iyi kamp tuttuk. adamlar son mine'a girdiğinde bir tek ben arkalarından gittim bait olayım diye, hepsi de beni kovaladı. o karambolde de bizimkiler gitti core'u kesti ahahaha çok üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Ya tamam W + Q hatta leap ulti alıp R+W+Q ile komboçino yapabiliyosun da yani bi Muradin gibi gelmedi bana nedense. E yi hiç anlamadım zaten:D iki ult de çok minik stunlı şeyler. Bi çözemedim akşam gene bakarım olmadı.

Yendim oynadığım bütün maçlarda kill falanda aldı gitti ama karambol :D

Genel olarak Johanna ile yapılan hata tank talentlarına abanmak oluyor. Tamam cidden onlara abanınca Johanna ölmüyor ama hiç bir işe de yaramıyor. Rakip takım Johanna hiç yokmuş gibi davranabiliyor. O yüzden Johanna'nın dmg'ını arttıracak talentlar önemli. Ben biraz daha agresif, Anubarak tarzı bir Johanna ile oynamayı seviyorum. Talentlar aşağıda.

Knight Takes Pawn: Lane'de rahatça durup pushlayabilmek için. Ayrıca Condemn destekleyen skiller ile combo yapacak.

Laws of Hope: Tank skill

Battle Momentum: Ability cooldown'ları yüksek, basic attack ile azaltmak lazım.

Blessed Shield: 3 kişi stun, daha ne olsun. Healer'a atmaya özen gösterin, DPS genellikle ona yakın oluyor.

Burning Rage: Hem lane'de hem team fight'larda minion artı rakip heroların ortasında duruyoruz, bari işe yarasın. Condemn ile combo.

Blessed Hammer: Burning Rage ile aynı sebep, Condemn ile combo.

Indestructible: %50 hp shield, daha ne diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yukardaki johanna buildi knight takes pawn haric zaten standart cookie cutter build :P bi onun yerine block veren talent alinio iste. Knight takes pawn da anca haritasina gore is yapiyor, lanede kalinmiyan haritalarda filan (battlefield of etrnity ozellikle) bi ise yaramazken blackheart da sahane oluyor. Blackheart da condemn buildde gidilebilir merc campler icin, bruiser kamplari filan gank tehlikesi olmadan rahat ve hizli sololiyabilip johanna ole
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...