Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeniden dönmek?

eolos

Öne çıkan mesajlar

item based bir pvp odağı olmadığı için wow ile kabul edilmiş pvp anlayışının dışındaydı ondan alışamamış olabilirsiniz diye düşünüyorum.

ama topu vs umursamadan 1vs1 yapabildiğiniz anlar da oluşabiliyordu. ki warsong gulch'da da bayrak vs kovalıyordun, bunda da topu bir yere yetiştiriyorsun, sadece bayrağı üstünden atmak ve daha çok takım oyununu olayın içine katma seçeneği var. bi fark yok gibi aslında.

@giovanni o fps problemi oyunun ilk dönemlerinde olan bir sıkıntıydı şimdi yoksa oynanır dicem ama geçti gitti sanırım benden D: şansını kaybettin biyover
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
toplamışlar bayağı ya, halen eksikleri var ama sublı oynamaya değer bir oyun olmuş. O ilk zamanlardaki rezillikler vs. yok. Şu oyun şu haliyle çıksaydı minimum 4 milyon subı falan olabilirdi. 4-5 gündür oynuyorum ben de preffered olarak.

Yılbaşı indiriminde DR'den kutu almıştım 9TL'ye, keyi kullanılmış çıktı. Oradan bayağı olumsuz başlamıştım gerçi de pre-order beta keyiyle devam ettiğimden olsa gerek preffered'im. Mail attık yeni key bekliyorum da gelmezse gider 2 aylık sub alırım sanırım.

PVP'si eğlenceli geldi. WoW kadar sarmıyor ama özellikle Huttball cidden hoş.

PVE de sıradan, daha end game görmedik ama sanki bir kez oynayıp geç tarzı yapılmış gibi flaspointler. Böyle ikinciye zoraki giriyorum. WoWda da vardı öyle dungeonlar ama önemli bir kısmını defalarca oynasan sıkmıyordu. Pandaria'lar çok kötüydü orası ayrı asdf

Starfighter olayı çok hoş olmuş. Sırf onun için bile sub alınır. Bugün ilk defa denedim, zaten yeni geldi yanılmıyorsam freelere de alışınca bayağı zevkli oluyor. Ben daha yeto halimle kill bile alamasam da iyiydi.

6.5/10 çalışır oyuna, eksikleri çok dediğim gibi ama WoW'dan bayanlar için falan piyasadaki en iyi seçenek diyebilirim. Bir çok oyuna baktım, bir LOTRO'dan bayağı zevk aldım bir de bundan. LOTRO yine 1 aylık oyun ama SWTOR bir süre daha götürür gibime geliyor.

WoW'un ek pakete daha 1 sene var desek işte o sürede en iyi alternatif bu

Gerçi bir ara Neverwinter'a da bakmam gerek. Onu da çok övüyorlar bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir de Tomb of Freedon Nadd'de Republic oynuyoruz. Ostrich'in gültündeyim.

Serverda kalabalık gibi, kasarken vs. belirli yerler dışında adam bulma sorunu hiç çekmiyorum. Flashpoint'lere girerken çok bekliyorum o kadar, onun dışında PVP direkt giriyorum.

Eğlenceli işte başlanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ha bir de Tomb of Freedon Nadd'de Republic oynuyoruz. Ostrich'in gültündeyim.

Serverda kalabalık gibi, kasarken vs. belirli yerler dışında adam bulma sorunu hiç çekmiyorum. Flashpoint'lere girerken çok bekliyorum o kadar, onun dışında PVP direkt giriyorum.

Eğlenceli işte başlanabilir.

1 ay sonra görüşürüz
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
halen oynayanlar... SWTOR ile ilgili bir kaç sorum olacak, lütfen yanıtlayıp, beni araştırma zahmetinden kurtarın.

Soru1: PvP de max level kaç şuanda? Warheroydu ben bıraktığımda.

Soru2: Endgame pvp yapan ve Juggernaut yada Jedi Knight olan biri, STRsini söylesin.
Sosyal ağlarda paylaş

PVP rankları 100 e kadar çıktı

70 War Hero
80 Conqueror
90 Warlord
100 Elite Warlord

Şimdiki ranklar. Bunun yanında ayrıca rated ranklar mevcut some title lar için. Battlemaster zamanında bıraktıysan o zaman buraya kadar PvP tamamen değişti.

Medal sistemi çok daha farklı, belli kriterlere göre medal alıyorsun healer ve defender lar içinde kazanma hakkı var şimdi.

8 medal alırsan minimum capi geçmiş oluyorsun üstüne commendation var ama 8 genelde minimum sınır adam akıllı valor alabilmek için.

Bracketlar değişti bolster denen bir olay geldi bude seni o bracketin en üst lvli neyse ona göre statlarını ayarlıyor o yüzden herkez en azından minimum gereken statlara sahip olarak başlıyor.

10-29, 30-54, 55 & 55 Ranked.

Yeni hali yukarıdaki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Vulcan_Lionheart said:

bugün subi actim tekrar level 55 e dogru kasıyorum acayip zevkli yahu tavsiye ederim hiçbir sıkıntı kalmamış oyunda...

Bedava olmamış mıydı bu yauw?
Nesi bedava oldu bu durumda, neye para istiyorlar??

Bir mmo oyanyasım geldi yine, ama kendimi biliyorum 1 ay sonra sıkılıcam, para vermek istemiyorum. end-game yok anladığım kadarıyla değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

bedava oldu sub istemiyor ancak xp daha fazla gelsin istiyorsan sublican, normalden yavas xp alıyorsun free de birde epic eşya falan giymek için, gerçi bir kereliğine epik giyme sertifikası alabilirsin karakterine,ayrıca pvp ve flashpointlere free olarak sadece belirli sayıda girebiliyorsun her hafta resetleniyor bu sayı.. ayrıca epic mountlara falan binemiyor hatta level 50nin üzerine çıkamıyorsun free de..

end game var olmam mı? :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...