Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyuncu kulaklığı alıcam

Joker

Öne çıkan mesajlar

yok, artık gamecom senin istediğin gibi üretiyor ürünlerini. ben o dediğim ürünlerini kullandım ve çok memnun kaldım demek istemiştim. bi de bu twitchde stream falan yapan heriflerin riglerine bakıyorum, logitech g35, g930 falan kullanıyorlar. eskisi gibi sennheiser falan kullanan pek yok gibi artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

kulağımı acıtmasın istiyorum tam olarak içine alsın kulağı, birde microfon kalitesi iyimi. onun dışında sende yorum yaparsan sevinirim.

tamamiyle kaplıyor tabi kulak boyutuna göre de değişir

mic ise sorunsuz gayet temiz bir şekilde çalışıypr.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

http://www.kulaklik.com/Plantronics-GameCom-367-Oyun-Kulakligi_248.html#0

bunu beğendim galba test etmeden sipariş vericem.

şunu kullanıyorum ben 2 senedir gayet rahat memnunum. noise cancelling gibi üst özelliklerden beklentin yoksa al.

bir de doğrudur hafif toz kaplıyor süngeri (kir değil)
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

g430

adam haklıymış ya.

razer electra çok pis hayalkırıklığına uğrattı 6 saat kullanmadan daha.

tek jak koymuş herifler, laptop ve iphone'lar için aslen yapılmış. splitter alıcakmışım da, onu öyle mikrofon ve kulaklığa ayrı ayrı takacakmışım da bok püsür.

yazık, hayvan gibi kaliteli kulaklık, ama mikrofon özelliği bildiğin işe yaramıyor desktop'da kutudan çıkan haliyle. splitter'larla da orjinal ses performansı için garanti veremeyiz diyolar.

yarın geri vericem dr'ye fişi ile beraber, alırlarsa geri direkt g430 alıcam. usb varmış ya la onda.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Jim_E_Rustler said:

g430

adam haklıymış ya.

razer electra çok pis hayalkırıklığına uğrattı 6 saat kullanmadan daha.

tek jak koymuş herifler, laptop ve iphone'lar için aslen yapılmış. splitter alıcakmışım da, onu öyle mikrofon ve kulaklığa ayrı ayrı takacakmışım da bok püsür.

yazık, hayvan gibi kaliteli kulaklık, ama mikrofon özelliği bildiğin işe yaramıyor desktop'da kutudan çıkan haliyle. splitter'larla da orjinal ses performansı için garanti veremeyiz diyolar.

yarın geri vericem dr'ye fişi ile beraber, alırlarsa geri direkt g430 alıcam. usb varmış ya la onda.

tek jak olmaması gerekiyor yahu? ne kadar unboxing videosu izlediysem iki jack çıktı içinden, biri mikrofonlu diğeri mikrofonsuz.

bir incelemede de şöyle yazıyor,
said:

Razer Electra’nın kutu içeriğinde;

Razer Electra Headset
2 adet değiştirilebilir kablo (Mikrofonlu ve Mikrofonsuz)
Razer logolu çıkartma ve kullanım klavuzu.

2 adet değiştirilebilir kablo olayı geyet güzel aktarılmış cihaza. İster meikrofonlu ister mikrofonsuz kullanabiliryorsunuz. Mesela kulaklığı İphone’a bağladığınızda tercihen mikrofonlu kulaklığı takabilirsiniz, böylece siz müzik dinlerken biri aradığında onunla iletişime geçebilirsiniz. Tek başına oyun oynuyorsanız mikrofonsuz kulaklığı kullanabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...