Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyuncu kulaklığı alıcam

Joker

Öne çıkan mesajlar

Joker said:

deneyerek almak istiyorum bol çeşit nerede deneyebilirim.

ayrıca tavsiye etmek isterseniz, kulağı içine alan bir model arıyorum. 200 tl'yide geçmesin. mümkünse 150 civarı, microfon tak çıkar olursa iyi olur

ben fatality kullanıoyurm... en son 120ydi herhal. kulaklık tak çıkar, uzunca bir kablo, kulağı içine alan ve ses kalitesi olarak oldukça iyi olan bir kulaklık
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

o headset'in kulaklığının içinde böcekler birikmiştir ve senin kulağında çoktan larvaların torunlarının torunları çıkmıştır.

pis herif.

%100ken ses gelmiyodu birkaç ay önce tam çöpe atacakken nette baktım bi çözümü var mı diye, kulaklığın ucundaki hedenin arkası pislikten ses gecirmeyecek hale geliyomuş asdf. onları kesip çıkardım şu an windows 25'de kullanıyom
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Sunu alin bence: http://www.stax.co.jp/Export/SR007mk2.html

Ustune yok. Oynarken adamlarin ayak sesinden duvarin neresinde oldugunu anlar ve duvari ustlerine yikarak oldurursunuz. Araba yarislarinda moturun sesinden neresinin bozuk oldugunu anlar ve modifikasyonu ona gore yaparsiniz. Dota oynarken adamin sesinden ne dusundugunu kaparsiniz.

Oyunlarda +50 skill puani kafadan gelir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Sunu alin bence: http://www.stax.co.jp/Export/SR007mk2.html

Ustune yok. Oynarken adamlarin ayak sesinden duvarin neresinde oldugunu anlar ve duvari ustlerine yikarak oldurursunuz. Araba yarislarinda moturun sesinden neresinin bozuk oldugunu anlar ve modifikasyonu ona gore yaparsiniz. Dota oynarken adamin sesinden ne dusundugunu kaparsiniz.

Oyunlarda +50 skill puani kafadan gelir yani.

AGAFASDFSADASFAGASD
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...

Kaliteli bi headset banada önerir misiniz, logitech g432 ve hyperx cloud stinger hatta steelseries arctis 3 ayarlarinda, limit 1k TL civarı.

Önemli olan konforlu, uzun ömürlü olması ve biraz teknolojik olması, yoksa 150 liralık dandik rampage kulaklık var zaten, ama hemen terlerip rahatsız ediyo vs

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.com.tr/HyperX-Cloud-Gaming-Kulaklık-HX-HSCA-RD/dp/B076GT6XJ9/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1SDXT8HUSNFBV&keywords=HyperX+Cloud+Alpha&qid=1657665500&s=videogames&smid=A3O5TP4R0OZYXZ&sprefix=hyperx+cloud+alpha%2Cvideogames%2C102&sr=1-2

amazon prime indiriminde 1k şu anda, başka yerde en ucuz 1700 civarı. Bakarsın incelemelerine. Sesi, mikrofonu falan gayet güzel, onları geçiyorum. Gayet de sağlam; kaç defa masadan düştü bana mısın demedi. sanal 7.1'e gerek yok, kablolu olsun diyorsan tavsiye ederim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

HS70 Pro Wireless o fiyataysa fazla düşünme, epey memnunum ben, şunu yazmıştım vaktinde:

Spoiler

Bu arada birkaç saattir HS70 Pro'yu kurcalıyorum.

İlk saat çıldırttı, paketleyip Amazon'a iade edecektim. EQ çalışmadı, 7.1 çalışmadı, kullanırken uyku moduna geçmeye çalıştı, çöptü tam. Sonra alıcısını çıkartıp bir yandaki USB slotuna taktım, tüm sorunlar tamamen ortadan kalktı. İkisi de kasa arkası USB 3.2 Gen1 bu arada. Niye böyle oldu hiçbir fikrim yok. Daha önce hiçbir cihazla böyle bir sorun da yaşamadım. Razer alıcısı ile yerini değiştirdim, Razer sorunsuz çalışmaya devam ediyor. Muamma.

Neyse, EQ iyi çalışıyor. Klasik fixed-band EQ. Preamp uygulayamıyorum ama, o canımı sıktı biraz. Windows'un sesini %80'de tutarak devam ediyorum ama, bu da bir çözüm. Alette ses şiddeti çok yüksek zaten, en yüksek ses sağır eder, çocuk ya da ergene almayın bundan diyecek kadar yükseliyor sesi. Uyarayım.

Ses kalitesi epey iyi, epey epey iyi. EQ'ya güzel cevap veriyor, kolayca Harman eğrisine çekerek beğendiğim sesi aldım. Müzikte epey iyi. Müzik dışında EQ açmaya gerek dahi yok, hatta müzik dinlerken de türe bağlı olarak EQ olmadan kullanılabilir, ses kalitesi ve sürücülerin konfigürasyonu cidden iyi. Ses daha önce kullandığım tüm oyun kulaklıklarından daha iyi, hafif V şeklinde; ama dediğim gibi, film izlerken ya da oyun oynarken daha iyi böyle. Zaten oyunların ses profili genelde farklı oluyor fakat Razer'ın kulaklıkları mesela basları korkunç vurgulayarak bir garip şekillere bürünüyor. Bunda ise kutudan çıktığı gibi gelen ses rahatsız edici değil, neredeyse neutral. Sadece biraz oyun/film profiline yakınım ama yine de dengeliyim diyor. EQ filan yapmam diyen de gönül rahatıyla alabilir yani.

Soundstage olarak, kapalı bir kulaklıktan duyduğum en iyi soundstage, bu konuda pek söylenecek bir şey yok. Oyun kulaklığında da bu önemli zaten.

Dışarda kullanılmaz, ses yalıtımı iyi değil, dışarı ses veriyor, ses alıyor. Ama evde kullanılır bu tarz kulaklıklar genelde.

7.1 işte bildiğiniz gimmick. Ama bununkini beğendim, sesi HyperX'in ya da Windows Sonic'in yaptığı gibi bozmuyor. Sesin nereden geldiğini diğerleri kadar sesi bozmadan daha veriyor ama yine de stereo yeterli yani, 7.1 olayını filmlerde kullanıyorum ben daha eğer kullanırsam.

Mikrofon kalitesi de iyi.

Sonuç olarak, kulaklık oyun kulaklığı sınırlarını epey aşıyor. Ben bunu sadece oyun oynarken değil, müzik dinlerken de film izlerken de kullanırım. Fiyatına rağmen kullandığım en iyi oyun kulaklığı.

Tek beğenmediğim yani pasif çalışmaması, 3.5mm girişi dahi yok. Eğer sarj olurken çalışmaya devam etmeseydi almazdım zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...