Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internet hakaret davası - avukat va mı

Flassh

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

İnci hesap silemez. Silse de kaydını falan onlar vermiş zaten datalardan tamamen silemezler. Delil artık o hesap.

Sen hacklendim ben yazmadım haberim yok vs de. Zaten o ara inci 40 kere hacklenmisti.

incinin çoğu kez hacklenme muhabbeti bu yuzden zaten sabaha karşı çok malca olaylar döndü cp fln götü kurtaramadılar 1 ay boyunca 3-4 kere hacklendik dediler sunucular geri alındı 3-4 ay fln
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

şaka maka o gündemdeki ilk gezi başlıklarını silin dedik. orayı bi karıştırsan neler neler var sdfs

dallamanın biri şikayet eder uğraş dur.

ohooo oralara bir girse birisi var ya... neler var o başlıklarda neler.

http://forum.paticik.com/read.php?98,7170210,page=2#msg-7170282
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bir olayı aydınlığa kavuşturayım.

eğer birisi hakkınızda şikayetçi olursa ttnet veya servis sağlayıcınızdan o kullanıcının bilgilerini alıyorlar, sizin hakkınızda şikayetçi olup ilgili siteden doğrulama ( kanıt ) için bilgileri talep ediyorlar.

eğer talep ettikleri yer mesela paticik bu bilgileri vermez ise hakkında soruşturma açılıyor, ancak paticik databasede bilgileri değiştirip bu ip ile girilmemiş hacklenmiş vs gibi gösterirse herkes mutlu oluyor.

benim bildiğim kadarı ile çok büyük bir olay olmadıkça inci ipleri vermiyor hacklendi olarak gösterip bloke ediyor veya başka işlemler uyguluyorlar.

inci ile irtibata geç dememin sebebi oydu adamlara gitmeden dilekçe söle değiştirsinler veya müdahale etsinler
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında alınmış bi acc varmış işte
uzun zamandır bende girmiyordum
karakola gidene kadar inci ile alakalı olduğu aklımdan bile geçmedi

@Somon
dediğin mantıklı geldi

sitedeki iletişim kısmı dışında bunların direkt bu mail adresi falan var mı acaba? dümdüz siteden ulasmak istemiyorum dönup götüme girmesin iyice kuskulandım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...