Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internet hakaret davası - avukat va mı

Flassh

Öne çıkan mesajlar

dün karakolda aramıslar evi
hat sahibini sormuslar, hakkında internet hakaret davası
yarın karakola gelsin falan fişman

bugün bizimkiler giderken, bende gittim ismim geçmemesine rağmen aptal gibi ismimi karıstırdım neyse olaya geleyim

2010 yılında inciden benim acc ile tayyipe,güle,basbuga falan küfürler edilmiş
diyarbakır savcılıgı dava acmıs, ip olarak bizimki gozukuyormus dediklerine göre

ağzımı aramaya, korkutmaya falan calıstılar, devlet büyüklerinle aran nasıl gibi oyunlar girmeye basladılar
ifadeyi yazarken, cumhurbaskanına karsı sayın lafını kullanalım mı kullanmayalım mı gibi çakallıklar peşine düştüler
dodgeladım hep

neyse ifade olarak inci adlı siteyi biliyorum ve denilen hesaba benzer nickli bi hesabım vardı fakat ben öyle bir şey yazmadım, sitede bi hack durumu olmustur benle alakası yok diye ifade verdim
imza falan attım ifadeye
çıkarken 1 kopyasını da almayı ihmal etmedim

sorusturma devam eder, dava acılırsa haber ederiz dediler

şimdi ne yapmam gerekiyor, inci ile iletişime geçip hesabı sildireyim mi?
sisteme girdik bi kere ilerde bu olay götümde patlar mı? sicilde, resmi kayıtlarda mal gibi hep karsıma çıkar mı? aptal gibi hiç yoktan adımı geçirdim
Sosyal ağlarda paylaş

sen olmadığını ispatlayamazsan sakat.

moralini bozmak gibi olacak ama; bir tanıdığım cumhurbaşkanının karısına hakaretten (bir web sitesine yorum yazmış) yıllarca davalarla uğraştı en son hapis aldı sanırım paraya çevrildi falan. ya da bunun olmaması için uğraşılıyor hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Alla alla genelde o tip küfürlü mesajları silip acc yi banlıyorlar. Olmadı proxy vpn kas, gir inciye bak duruyor mu mesajlar artık hangi haylaz haxor attıysa.

Yada wireless kullanıyorum şifresi falan yok evde annem babam kullanıyor hesabı dışarıdan girmişler falan salla bir şeyler bir dahaki sefere.
Sosyal ağlarda paylaş

Sicile dava açılmadığı sürece işlenmemesi gerekiyor. onun dışında işe girerken kapsamlı bir güvenlik araştırması gerektiren devlet dairelerinde (örneğin Mit) karşına cıkabilir. (Gezi göz altıları gibi)

Dava açılacağını zannetmiyorum çünkü bir sonuç elde edemezler amaç göz korkutmak.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende öyle düşündüm
3 sahış muhabbetlerini hep siliyorlar sözde

ayak mı yapıyorlar nedir anlamadım ki? şu suç dilekcesininin koypasını mı istesem iyice okumak için

wireless olduğunu zaten bizimkiler söylemiş, baskası girmiştir demişler
herifler sırf korkutmak için yok sizin laptoptan girilmiş gözukuyor cart curt yapmıslar
o an içerde yoktum ben sonradan aldılar beni
Sosyal ağlarda paylaş

barodan avukat görevlendirmesi isteyin abiler ifade verirken.

dava açılmaz büyük olasılıkla ama açılırsa da hakaret davalarında hapis cezası çıkmaz , ertelenir ceza ya da para cezasına çevirilir çok yüksek olasılık.o da ayrı sicile işleniyor , sabıka kaydında çıkmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

MAC no dan filan bahsetmemişlerse, sallamışlar sizin laptop diye. Evdeki bilgisayarı incelediler mi ? İncelemedilerse bilemezler evdeki makinadan mı atılmış mesaj yoksa dışarıdan biri ağa bağlanıptamı atmış.

Çok tırstıysan sat pcleri, olmaz diyorsan mac nolarını değiş programlar var bu iş için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...