Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SilkRoad'in sahibi yakalanmis

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

o kadar uzağım ki, ilk gördüğümde başlığı silkroad mmo geldi aklıma, dedim ne alaka dhasufhaushf

okudum bu arada baya sağlammış hikayesi. çocuğa da helal olsun valla, çok sağlam iş başarmış. ha ama nasıl aklıyormuş o kadar parayı onu merak ettim. 400k bitcoin olarak mı tutuyormuş ki, illa bir yerde bir şekilde paraya çeviriyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

çevirmiyomuş abi
asıl yakalanmama sebebi o zaten
adam 1000dolarlık evde oturuyo cash para vererek
butun alışverişini cash yapıyo
cüzzi miktarda yaptığı bitcoin geliride göze batmıyo
salak Türkiyeye gelseydi
vergi affından yararlanır
paraları biş gecede resmiyete çevirirdi halbusi
cuzzi gelir vergisi verip hiç kafası çalışpmıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Your problem has been taken care of… Rest easy because he wont be blackmailing anyone again. Ever.

kiralık katil burda tamam abisi konuştum ben onla bi daha yapmayacak mı demiş? yoksa tamam öldü bidaha yapamaz öyle şeyler anlamında mı?
Sosyal ağlarda paylaş

En büyük şok asıl bitcoin fiyatlarının bi anda 50 dolara falan düşmesini bekliyodum ben. O olmayınca baya şaşırdım. Hani bitcoinin dünyada en çok kullanıldığı yerdi? Hani silkroad olmasa bitcoin gereksizdi? Gayette silkroad olmadan da insanlar kullanıyomuş bu mereti. Elimde ki bütün bitcoinleri eritip amazon.coma daldıydım bunu duyunca fiyat düşücek diye. Bileydim nakit alırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Herifin yakalanmasının sebebi stackoverflow'da Silkroad altyapısı ile alakalı kendi isim soyadıyla soru sorması, sonra ise nickini kullandığı asıl nicke çevirmesi. VPN ile falan alakası yok diyorlardı en son. BTC piyasası epey dalgalandı ama şu an stabil. Çok da etkilemedi denebilir BTC değerini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...