Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

mtgdeki gibi instant müdahale gelirse bayar oyun. elli saat düşünürüz artık ne oynasak diye.

bu arada main decklerinizi ve levellerinizi yazında pati çoğunlukla hangi sınıfı oynuyor bi bakalım.

hunter - lvl 27

ama artık yetemiyorum resmen. açtıgım packlerden de birşey çıkmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri said:

yeni rogue deck yaptım, biraz miracle deck gibi;

bu da işler umduğun gibi giderse sonucu;

biraz fazla zorlama olmus gibi geldi bana. ucuz kartlar birikicek de vancleef de gelicek patlaticaksin. karsinin da removali olmasin diye dua ediceksin. bunun disinda faceless gruul ve sylvanasa kaliyosun

gerci cok ucuz kart varmis. 7 tane 0 mana, 6 tane 1 mana.

miracle deck degil de, unleash the hounds a benzettim ben daha cok. kartlar birikene kadar olmemeye bakicaksin iste
Sosyal ağlarda paylaş

ağlama duvarına çevirdim burayı ama başka turlu sınırımı atamıyorum. deli olucam milletin elindeki destelere kartlara bakıyorum bir de kendi elimdekilere ulan bu kadar legendaryi epiği kasarak almış olamazlar heralde. para verenin çerez keyfi oluyoruz resmen.. biz anca 150 gold bırıktırcez de arenaya giricez de orda win alırsak para ve pack gelicek ordan da legendary falan dusucek. ölme eşşeğim ölme. zaten playde 3 win alıcaz da 10 gold gelicek diye 1 saat ugrasıyoruz. sinir hastası olmak için. ama inat ettim 1 euro bile vermicem blizze. asdf oh içimi döktüm rahatladım.
Sosyal ağlarda paylaş

YA AMA AMA AMA YA!!!

arena'da adam ragnaros açtı, önce 3 minion'dan bana vurdu, sonraki tur yine 3 minion'dan bana vurdu, öldüm.

bu oyunun rng'si gerçekten benimle dalga geçiyor ya....

totemic said:

ağlama duvarına çevirdim burayı ama başka turlu sınırımı atamıyorum. deli olucam milletin elindeki destelere kartlara bakıyorum bir de kendi elimdekilere ulan bu kadar legendaryi epiği kasarak almış olamazlar heralde. para verenin çerez keyfi oluyoruz resmen.. biz anca 150 gold bırıktırcez de arenaya giricez de orda win alırsak para ve pack gelicek ordan da legendary falan dusucek. ölme eşşeğim ölme. zaten playde 3 win alıcaz da 10 gold gelicek diye 1 saat ugrasıyoruz. sinir hastası olmak için. ama inat ettim 1 euro bile vermicem blizze. asdf oh içimi döktüm rahatladım.

ben 5 kuruş vermedim ya. biraz işsiz gibi oynadım ama orası ayrı. ha legendary'm yok ama baya bi deck'e kan kusturuyorum. belki hep 9. turn'de falan bittiği için oyunlarım, pek görmüyorum legendary belki de bana bol legendary'li rakipler gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

Aslında onlarda para vermiyorlar. Arenaya girdiğin zaman diğer arena goldunu çıkartıyorsun. Öyle öyle sürekli arena kasarak çıkatıyorlar o kartları. Her arenada en az 5-6 win alarak bunu başarıyorlar tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

hah işte orda da benim şansızlığım devreye giriyor şöyle arenada rahat bir decke sahip olamadım. 2 winden yukarısını da görmedim. çok şansız bir insan oldugum için bu normal. hs beta inv nasıl geldi hala ona şaşıyorum. asdf neyse yenile yenile öğrenicez işte yenmeyi. asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...